Samsung Galaxy S II okrzyknięty najlepszym smartfonem na świecie

02-03-2012, 21:13

Tegoroczne targi Mobile World Congress dobiegły końca, a na imprezie jak zwykle nie mogło zabraknąć również wyróżnień dla najlepszych produktów.

GSMA, jak co roku, przyznało nagrody Global Mobile Awards najlepszym urządzeniom, które mogliśmy obserwować na targach MWC (choć nie tylko). Tym razem najbardziej prestiżowy tytuł najlepszego smartfona otrzymał Samsung Galaxy S II.

Czytaj także: Samsung Galaxy S III już w lutym?

Tytuł najlepszego telefonu (nie smartfona) przypadł Nokii C3-00, natomiast bez większego zaskoczenia tabletem roku został iPad 2 firmy Apple. Najlepszą usługą mobilną według GSMA są Mapy Google dla Androida, natomiast gra Angry Birds zgarnęła tytuł najlepszej aplikacji mobilnej dla konsumentów.

- To dla nas zaszczyt odebrać od GSMA nagrodę i wierzymy, że jest to świadectwo innowacji Samsunga, a także jakości jego produktów i dostosowania się do potrzeb użytkowników - poinformowali przedstawiciele tajwańskiej korporacji. - Sprzedaliśmy ponad 97 milionów smartfonów w 2011 roku, co pokazuje, że idziemy w odpowiednim kierunku.

Na targach Mobile World Congress Samsung zaprezentował również smartfona Galaxy Beam, który oferuje wbudowany projektor. Sprzęt wyposażono w Androida 2.3, a jego sercem jest dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz. Projektor urządzenia potrafi wyświetlać obraz HD w odległości nawet 50 stóp (ok. 15,24 m).

Czytaj także: Samsung Galaxy S III niezwykle cienki?


Źródło: BGR
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy