Rusza oferta komórkowa Dialogu - Diallo

02-02-2010, 13:02

Wczoraj Telefonia Dialog wprowadziła na polski rynek własną markę telefonii komórkowej – Diallo. Usługa kierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno w modelu abonamentowym, jak i na kartę.

Klient indywidualny może skorzystać z połączonych usług telefonii stacjonarnej i komórkowej (Diallo Wspólny) lub samodzielnej usługi komórkowej (Diallo Kontakt).

  • Diallo Wspólny jest skierowany do gospodarstw domowych. Abonent w ramach jednego rachunku tworzącego tzw. Pakiet Rodzinny otrzymuje linię stacjonarną oraz maksymalnie 4 telefony komórkowe rozliczane z dołu (postpaid). W ramach każdego pakietu wszystkie telefony korzystają z jednej wspólnej puli bezpłatnych minut, które można wykorzystać na połączenia z telefonu stacjonarnego, komórkowego, na SMS-y i MMS-y. Niewykorzystane minuty przechodzą na kolejny miesiąc. Najtańszy Diallo Wspólny kosztuje 75 zł (1 linia stacjonarna + 1 telefon komórkowy, pula minut: 180), najdroższy – 350 zł (1 linia stacjonarna + 4 telefony komórkowe, pula minut: 870). Stawki za połączenia pomiędzy numerami w ramach Pakietu Rodzinnego wynoszą 15 gr, wiadomość SMS zaledwie 9 gr.
  • Diallo Kontakt to jeden z czterech wariantów abonamentowych samodzielnej usługi komórkowej dla klientów indywidualnych. W ramach każdego abonamentu klient otrzymuje pulę bezpłatnych minut do wykorzystania (można je również zamienić na SMS-y i MMS-y). Najtańszy abonament kosztuje 30 zł i zawiera 60 minut do wykorzystania, najdroższy – 100 zł z 240 minutami. Obowiązuje jedna stawka za połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Niewykorzystane minuty przechodzą na kolejny miesiąc.

Diallo dla biznesu

Klient biznesowy może skorzystać z połączonych usług telefonii stacjonarnej i komórkowej (Diallo Duo) lub samodzielnej usługi komórkowej (Diallo Biznes).

  • Diallo Duo jest skierowany do małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Abonent w ramach jednego rachunku tworzącego tzw. Pakiet Firmowy otrzymuje linię stacjonarną oraz maksymalnie 4 telefony komórkowe rozliczane z dołu (postpaid). Wszystkie telefony rozliczane są w ramach jednego wspólnego pakietu kwotowego będącego odpowiednikiem opłaty abonamentowej (tzw. opłata minimalna). Każdorazowe skorzystanie z dostępnych usług pomniejsza saldo klienta. W przypadku usług nieobjętych opłatą minimalną oraz usług wygenerowanych po jej przekroczeniu abonent poniesie dodatkowe koszty doliczane do rachunku za dany miesiąc. Najniższa opłata minimalna dla Diallo Duo (1 telefon stacjonarny + 1 komórkowy) wynosi 90 zł netto, najwyższa (1 telefon stacjonarny + 4 komórkowe) – 540 zł netto. Minuta połączenia pomiędzy numerami w ramach Pakietu Firmowego kosztuje  10 gr netto, a SMS tylko 7 gr netto. Stawki w pakiecie kwotowym i po jego wykorzystaniu są takie same.
  • Diallo Biznes to cztery warianty abonamentowe samodzielnej usługi komórkowej skierowane do małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach każdego abonamentu klient otrzymuje do dyspozycji pulę bezpłatnych minut do wykorzystania również na SMS-y i MMS-y. Najtańszy abonament Diallo Biznes kosztuje 30 zł netto i zawiera 80 minut, najdroższy – 120 zł z 400 minutami.

Oferta na kartę (prepaid)

Korzystanie z usługi Halo Diallo nie wymaga podpisania umowy i comiesięcznych opłat abonamentowych. Dostępne są dwa zestawy startowe za 3 zł i 9 zł. Opłata za zestaw startowy w całości zasila konto telefonu.

Numer można doładować dowolną kwotą od 5 do 300 zł lub wybierając jeden z kuponów o wartości 5 zł, 20 zł, 50 zł bądź 100 zł. Każde doładowanie przedłuża okres ważności numeru. W sytuacji kryzysowej użytkownik może skorzystać z usługi SOS.

Dla użytkowników wszystkich wymienionych opcji przewidziano różne usługi dodatkowe. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie www.diallo.com.pl.

Oferta "więcej za mniej"

Oferta promocyjna przygotowana przez Dialog z okazji premiery telefonii komórkowej Diallo premiuje klientów korzystających z innych usług operatora: telefonu stacjonarnego, internetu lub telewizji. Klient, który posiada 3 lub więcej usług, wybierając dowolną taryfę abonamentową Diallo, zapłaci przez pierwsze 4 miesiące tylko symboliczną złotówkę abonamentu.

>>> Czytaj: Więcej o ofertach operatorów w DI


Źródło: Diallo
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031