Relacje Inwestorskie Online - poradnik dla menedżerów spółek giełdowych

PATRONAT MEDIALNY 13-09-2012, 08:18

18 września ukaże się pierwszy w Polsce poradnik dla menedżerów zarządzających relacjami inwestorskimi online - "Serwis na wagę złota". Twórcą raportu jest agencja eFRESH, dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca w konkursie Złota Strona Emitenta. Raport powstał we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych oraz IAB Polska.

Na podstawie wiedzy specjalistów eFRESH powstał raport na temat tworzenia serwisów spółek giełdowych. W publikacji podkreślonych zostało 10 elementów, o których musi pamiętać każda firma tworząca serwis RI. Eksperci eFRESH oraz SEG stworzyli także listę najczęściej popełnianych błędów oraz zbiór wskazówek, w jaki sposób opisane funkcjonalności wdrażać w praktyce.

Relacje Inwestorskie Online

Źródło: www.poradnikri.pl

Ponadto w raporcie znajduje się opis trendów zagranicznych oraz najlepszych praktyk zagranicznych, które są stosowane na całym świecie i często nagradzane w międzynarodowych konkursach.

– Celem raportu jest podnoszenie jakości serwisów relacji inwestorskich w Polsce. Mamy nadzieję, że przedstawiona analiza pozwoli tworzyć serwisy internetowe, które będą zdobywały zarówno laury w konkursach, jak i zaufanie grup docelowych – komentuje Szymon Wesołowski, dyrektor operacyjny agencji marketingu interaktywnego eFRESH, która jest autorem raportu.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy