Rails Girls wracają do Poznania!

18-08-2014, 16:24

W środę, 20 sierpnia rozpoczynają się zapisy na drugą edycją Rails Girls Poznań. Są to dwudniowe bezpłatne warsztaty dla kobiet, których uczestniczki będą zgłębiać tajniki projektowania i tworzenia aplikacji przy użyciu Ruby on Rails. Tegoroczne warsztaty odbędą się 12 i 13 września 2014 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Rails Girls

Idea Rails Girls narodziła się cztery lata temu w Finlandii i od tego czasu rozprzestrzeniła się po całym świecie. W najbliższym okresie zaplanowane są spotkania m.in. w Hong Kongu, Hannoverze, Rzymie czy Tokio. W Poznaniu pierwsze spotkanie Rails Girls odbyło się w zeszłym roku. Uczestniczyły w nim nie tylko poznanianki, ale także dziewczyny z innych zakątków Polski, a nawet Niemiec czy Hiszpanii.

Tegoroczna edycja Rails Girls Poznań odbędzie się 12 i 13 września - w tym samym czasie, co Rails Girls Hannover. Aby jak najefektywniej wykorzystać ten czas, uczestniczki będą pracować w dziesięciu trzyosobowych zespołach. Dzięki temu każdej z przybyłych pań trenerzy i trenerki poświęcą maksymalnie dużo uwagi. Podczas wydarzenia eksperci przedstawią również krótkie prezentacje, udzielą cennych wskazówek i zapewne zainspirują do dalszego działania.

Rails Girls

Celem Rails Girls jest nie tylko nauka programowania, ale także integracja kobiet zainteresowanych tą tematyką. Dzięki wspólnej pracy i networkingowi w trakcie zajęć będzie można nawiązać ciekawe znajomości, które mogą stać się impulsem do stworzenia nowych projektów w przyszłości.

Co ważne, uczestniczki Rails Girls Poznań nie muszą posiadać doświadczenia w programowaniu - wystarczy zapał i chęć nauki.

By zgłosić chęć udziału w warsztatach, należy wypełnić formularz, który od 20 sierpnia będzie dostępny pod adresem railsgirls.com/poznan. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące poznańskiej edycji Rails Girls.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.