Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Przed świętami Poczta Polska dostarczy przesyłki także w niedzielę

03-12-2021, 15:29

Poczta Polska intensywnie przygotowuje się do obsługi rosnącego wolumenu przesyłek, jakie Polacy otrzymują od znajomych lub zamawiają ze sklepów internetowych, w związku z nadchodzącymi świętami. Od 5 grudnia kurierzy Poczty Polskiej odwiedzą Klientów zamieszkujących wybrane mazowieckie miejscowości także w niedzielę.

Kurierzy Poczty Polskiej, począwszy od 27 listopada, doręczają przesyłki także w soboty. Lista miast, których mieszkańcy mogą spodziewać się 6. dnia tygodnia wizyty pocztowego doręczyciela, jest stale rozszerzana. Na tym jednak nie koniec.

Spółka podjęła także decyzję o uruchomieniu doręczania przez 7 dni w tygodniu, w kilku mazowieckich miastach – czyli również w niedzielę. Dzięki takim krokom Klienci otrzymają swoje przesyłki szybciej, a dodatkowo z uwagi na większą dostępność tego dnia w swoich domach, rzadziej zastaną awiza w skrzynkach.

Pocztowcy dostarczą paczki w nadchodzący weekend, 4 i 5 grudnia, mieszkańcom Warszawy oraz okolicznych miejscowości: Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego, Brwinowa, Sochaczewa, Lesznowoli, Raszyna i Mysiadła, jak również Ciechanowa, Ostrołęki i Płocka.

Poczta Polska rozszerzyła także listę miejscowości obsługiwanych w sobotę. Pocztowi kurierzy rozniosą 4 grudnia paczki mieszkańcom województw (i miast): dolnośląskiego (Dzierżoniowa, Legnicy, Jeleniej Góry, i Wrocławia), lubelskiego (Lublina), łódzkiego (Łodzi), małopolskiego (Kraków), mazowieckiego (Siedlec), podkarpackiego (Rzeszowa), śląskiego (Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Tarnowskich Gór i Zabrza), świętokrzyskiego (Kielc), wielkopolskiego (Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, gminy Komorniki) oraz zachodniopomorskiego (Szczecina).


« Lipiec 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031