Program OVH World Tour 2015

PATRONAT MEDIALNY 08-12-2015, 18:18

W programie odbywającej się 15 grudnia br. imprezy OVH World Tour znalazły się m.in. następujące prezentacje (oraz liczne sesje warsztatowe i laboratoria - szczegóły znaleźć można na stronie konferencji), w których udział jest bezpłatny:

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!ovh world tour

Pierwsze kroki w Public Cloud

Chmura, to dla administratora IT wygoda dzięki skalowalności. Dla dyrektora finansowego – oszczędność kosztów dzięki elastycznemu modelowi rozliczeń. Na prezentacji odpowiemy na pytania, które najczęściej pojawiają się przy wyborze dostawcy. Pokażemy także czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze. Wszystko po to, aby dokonać go w sposób świadomy.

Nowe domeny - zmiany na rynku domen

Od 12.01.2012, kiedy ICANN rozpoczął akceptację wniosków o utworzenie nowych rozszerzeń domen, rynek domen przeszedł wielką rewolucję. Ilość dostępnych na rynku domen poszybowała w górę. Jak wpłynęło to na nasze postrzeganie Internetu? Jakie znaczenie miały te zmiany na rynek domen krajowych? Czy zmiany te niosą ze sobą jakieś zagrożenia? A może jest to początek końca domen?

Prawo i IT: ochrona danych osobowych, GIODO

Ochrona danych osobowych, to temat, który jest dziś jednym z najważniejszych w firmach. Opowiemy, jakie kroki w tym kierunku podejmuje OVH i wskażemy, jak działać w zgodzie z polskim prawem.

10 porad jak przyśpieszyć stronę internetową.

Czy wiesz, że na szybkość ładowania Twojej strony internetowej zwracają uwagę nie tylko oglądający, ale też np. wyszukiwarki? A przecież pozycja w wynikach wyszukiwania to coś, na czym zależy chyba każdemu właścicielowi strony www. I choć za część czynników odpowiada dostawca (np. łącze internetowe), to jednak autor strony ma realny wpływ na szybkość jej działania. Poznaj najważniejsze zagadnienia i sprawdź, czy Twoja strona jest optymalna.

vRack – Dobre praktyki

Georedundancja, bezpieczeństwo, Disaster Recovery. Przed takimi wyzwaniami staje dziś coraz więcej osób odpowiedzialnych za IT. Dlatego stworzyliśmy unikatową usługę vRack, która pozwala na łączenie zasobów z różnych centrów danych. vRack od 1.0 do 3.0 poznaj zmiany, jakie niesie ze sobą ewolucja tej usługi? Jak szybko i sprawnie móc ją skonfigurować, by wykorzystać wszystkie jej atuty?

Dlaczego OVH stworzyło własny router?

Innowacje i technologia, to dla każdego z nas szansa. Stawiamy na szybki rozwój i chcemy kreować przyszłość świata IT. Tworzony przez nas Router, to optymalizacja działania sieci, a więc lepsze działanie usług naszych klientów. Jakie problemy napotkaliśmy na naszej drodze? jakie mamy cele? Jakie wymierne efekty udało nam się osiągnąć?

OVH dla biznesu – z usługami Microsoft w tle

Biznes potrzebuje sprawnie działających usług. Dlatego w naszej ofercie znajduje się coraz więcej rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę w organizacji. Postawiliśmy na połączenie infrastruktury i technologii OVH z produktami Microsoft: Exchange, Office365 i SharePoint. Poznaj korzyści, jakie niesie za sobą ta współpraca.

OVH, So You Start i Kimsufi – serwery dedykowane dla każdego

Rozwiązania dedykowane mają wiele zastosowań, a odpowiedni dobór serwera pozwala optymalnie wykorzystać budżet projektowy. Jednak różnice nie dotyczą tylko procesora czy pojemności dysków twardych. Dotyczą one m.in. wsparcia czy usług dodatkowych. Poznaj je, aby dobrać najlepszą usługę dla siebie.

OVH dla graczy

Obszar gier wideo to obecnie jeden z najintensywniej rozwijających się rynków. Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów przygotowaliśmy wiele rozwiązań, które można wdrożyć i połączyć ze sobą w ramach usług hostingowych związanych z e-sportem. W tej branży nie bez znaczenia jest ochrona infrastruktury przed atakami typu DDoS.

Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: https://ovh.pl/20-owt-warsaw


ovh world tour

O OVH World Tour:

OVH World Tour to cykl spotkań organizowanych w Europie i Ameryce Północnej, związanych z innowacjami „made in OVH”. Konferencje, warsztaty techniczne i laboratoria są okazją do sprawdzenia najnowszych rozwiązań w towarzystwie ekspertów.

W ciągu dnia specjaliści z OVH rozmawiają o projektach klientów i prezentują rozwiązania techniczne dostosowane do ich potrzeb. Profesjonaliści z różnych sektorów będą mogli skorzystać z ich doświadczenia i porozmawiać na tematy związane z działalnością firmy. World Tour to czas dialogu między OVH i społecznością klientów.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag OVH Word Tourtag Ovh
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.