Produkty w Allegro ułatwią wystawianie aukcji

28-01-2011, 10:59

Dzięki powiązaniu aukcji z Katalogiem Produktów możliwe jest szybkie wystawianie aukcji. Sprzedający musi jedynie wpisać nazwę sprzedawanego produktu, aby szybko dodać do aukcji parametry, opis, a nawet zdjęcie.

Łączenie aukcji z produktami jest obecnie możliwe w trzech kategoriach Allegro: Gry, Telefony i Akcesoria oraz Sporty zimowe. Z Katalogiem mogą zostać powiązane również aukcje trwające.

Sprzedający musi jedynie wpisać nazwę przedmiotu w tytule aukcji, a Allegro uzupełni za niego parametry w opisie. Dane z katalogu trafią do nowej zakładki na stronie aukcji, więc nie popsują one szablonów stosowanych przez użytkownika. Można wykorzystać w aukcji zdjęcie z katalogu - wszystkie zdjęcia należą do Grupy Allegro, więc korzystanie z nich jest darmowe i legalne.

>>> Czytaj: Okazje Allegro w jednym miejscu

Sprzedający mogą znaleźć dokładne informacje na temat łączenia aukcji z produktami na stronie Allegro. Kupujący natomiast powinni zwrócić uwagę na zakładki "Opis z katalogu produktów", w których znajdą się dodatkowe zdjęcia, opis i parametry produktu.

Cały czas pracujemy nad rozszerzaniem zawartości katalogu – zapowiada  Małgorzata Mikulska, Kierownik Działu Katalog Produktów w Allegro. – Chcemy, by jego zawartość była jak najszersza i jednocześnie aktualna. Stopniowo będziemy także zwiększać ilość kategorii objętych Katalogiem Produktów.

W drugim etapie tego projektu kupujący otrzymają nowe narzędzie do poszukiwania ofert. Będą oni mogli przeglądać produkty z Katalogu w oddzielnej zakładce. Po wybraniu konkretnego przedmiotu zobaczą listę wszystkich aukcji z nim powiązanych.

W przyszłości serwis planuje również udostępnienie w Katalogu Produktów opinii na temat przedmiotów umieszczonych w serwisie CoKupić.pl.

>>> Czytaj: GIF: Allegro oferuje leki nielegalnie


Źródło: Allegro
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag produktytag handeltag e-handeltag aukcjetag Allegro
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy