Potrójny Efekt w przedsprzedaży 100 zł taniej

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 31-08-2012, 09:59

Trening szybkiego czytania w postaci nagrań wideo ma - według jego autorów - stanowić remedium na brak czasu i realnych efektów. Do końca sierpnia, czyli jeszcze tylko dziś, kurs Potrójny Efekt można nabyć za pół ceny.

Jeśli będziesz w stanie szybciej czytać i wykorzystać zaoszczędzony w ten sposób czas na wdrożenie wiedzy albo przeczytanie większej ilości książek, efekty przyjdą znacznie szybciej niż do tej pory - zapewnia Marcin Matuszewski, właściciel Intelektualnie.pl, jeden z twórców treningu Potrójny Efekt. Drugim jego pomysłodawcą jest Mateusz Chłodnicki, współzałożyciel Złotych Myśli i Pigułek Wiedzy.

Ich zdaniem trzykrotne zwiększenie szybkości czytania (bez spadku rozumienia tekstu) jest osiągalne bez problemów. Potem - oczywiście - można iść dalej, tak jak Bartek Polan, który przechodził trening podczas nagrania. Przerobienie całego materiału trwa niespełna 20 godzin. Całość została podzielona na mniej więcej godzinne części, dzięki czemu użytkownik kursu może codziennie przerabiać kolejną partię. Ma to jeszcze jedną zaletę - otóż po około 20 dniach to, w czym się ćwiczymy, zaczyna stawać się nawykiem.

Więcej o Potrójnym Efekcie możecie dowiedzieć się z poniższego wideo:

Cena Potrójnego Efektu została ustalona na poziomie 197 zł za cały trening w formie wideo. Do końca sierpnia można jednak skorzystać z przedsprzedaży, płacąc 100 zł taniej, czyli 97 zł.

Dowiedz się więcej i zamów Potrójny Efekt


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy