Poszerz swoje pole widzenia z BOSSem

PATRONAT MEDIALNY 06-03-2012, 12:19

Czy w dzisiejszych czasach pójście na studia i uzyskanie wyższego wykształcenia wystarcza do zdobycia wymarzonej pracy? Czy studenci powinni się ograniczać tylko do chodzenia na wykłady i zaliczania kolejnych egzaminów? Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że potrzeba czegoś więcej. Chcesz zdobyć to coś? Przyjdź na Festiwal Przedsiębiorczości BOSS, który odbędzie w dniach 24-30 marca w Krakowie.

Liczba studentów w Polsce stale wzrasta, a nowych miejsc pracy jest jak na lekarstwo. W takiej sytuacji, życie studenckie staje się coraz bardziej skomplikowane. Nie można myśleć tylko o zdaniu egzaminów w najbliższej sesji, warto wybiegać w przyszłość nieco dalej i położyć nacisk na rozwój osobisty.

Zadaj sobie jedno proste pytanie: „co chcesz w życiu robić?” i zacznij to robić. Ale wcześniej zdobądź niezbędną wiedzę na jednym z wielu certyfikowanych i bezpłatnych szkoleń.

Podczas Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS staniesz przed niepowtarzalną okazją do czerpania z doświadczeń charyzmatycznych prelegentów, wśród których znaleźli się m.in.: Paweł Tkaczyk, Sławomir Muturi, Rafał Agnieszczak, Krzysztof Habich, Krzysztof Sarnecki, Maciej Bennewicz, Jan Fijor, Paweł Zaremba, o. Fabian Błaszkiewicz, Jan Mela, Fryderyk Karzełek, Jacek Siewierski czy Kamil Cebulski.

Zapisy na szkolenia i prelekcje, które odbędą się w ramach Festiwalu, rozpoczną się 16 marca na stronie www.bosskrakow.pl. Swoją przygodę z BOSSem możesz rozpocząć już teraz - polub profil Festiwalu na Facebooku, śledź go na bieżąco i weź udział w zbliżających się konkursach z nagrodami.

Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją Festiwalu objęli Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Partnerem Instytucjonalnym została Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Sponsorzy: TeleTrade, Wydawnictwo OnePress, Home.pl, Fundacja dla AGH. Partnerzy: Crux, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego, Katedra Informatyki AGH, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego AGH.

Patroni Medialni: TVP Kraków, Dziennik Polski, krakow.pl, Bankier.pl, AMS, Socjomania, Gazeta Bankowa, ktvi.pl, Przedsiębiorczy Kraków, Lovekrakow.pl, Dziennik Internautów, InfoStudent, Kariera.pl, dlaStudenta.pl, MMKrakow.pl, Invest24.pl, Marketing przy kawie, Proseed Magazyn, Students.pl, Radio Bonus, BIS AGH, Manko, Radiofonia, Stylowy Magazyn Studencki, ISTV.

Więcej informacji na stronie: www.bosskrakow.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930