Poprosił o milion dolarów na YouTube i go otrzyma

20-01-2011, 14:08

Nie wiesz, skąd wziąć pieniądze? Jeśli uważasz, że praca nie jest dla Ciebie, zamieść film wideo w serwisie YouTube. Może Ci się poszczęści tak, jak pewnemu Amerykaninowi.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sposobów na załatanie dziury we własnym budżecie jest sporo - dodatkowa praca, kredyt, pożyczka od znajomych, napad na bank. Niektórzy sięgają jednak po bardziej niekonwencjonalne metody. Jedną z takich osób jest Craig Rowin, amerykański komik mieszkający w Nowym Jorku. W serwisie YouTube zamieścił on nagranie wideo, w którym... prosi milionerów, by przekazali mu milion dolarów.

Mężczyzna wymienia kilkadziesiąt osób, do których szczególnie ta prośba jest adresowana, po czym przez ekran przewija się już znacznie dłuższa lista kolejnych milionerów. 27-latek nie precyzuje celu, dla jakiego są mu potrzebne pieniądze. Po prostu stwierdza, że otrzymanie miliona dolarów byłoby "obłędne".

Nie byłoby w tym zapewne nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Rowin milion dolarów otrzyma. Zgłosił się bowiem pewien milioner o imieniu Benjamin, który zaoferował, że 27-latkowi sprezentuje proszoną kwotę.

Przekazanie pieniędzy ma nastąpić 2 lutego w Nowym Jorku.


Źródło: Craig Rowin


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag YouTubetag pieniądzetag Craig Rowin
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.