Polski syntezator mowy robi karierę na Zachodzie

22-04-2011, 22:27

IVONA Software (wcześniej IVO Software) rozwija działalność na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Francji. To właśnie z eksportu pochodziło 70% przychodów w zeszłym roku.

Firma odpowiedzialna za syntezator mowy IVONA Software postanowiła zmienić nazwę na tę samą, co główny produkt. Takie działanie ma lepiej kojarzyć firmę z syntezatorem.

Sonda
Czy korzystałeś kiedykolwiek z syntezatora mowy?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

- Klienci w kolejnych krajach wybierają syntezator mowy IVONA. Nasza technologia szybko zdobywa popularność dzięki najwyższej jakości oraz niesamowitej ilości zastosowań. Naturalnym jest, aby nazwa firmy kojarzyła się z jej kluczowym produktem - podkreśla Łukasz Osowski, Prezes Zarządu IVONA Software Sp. z o. o.

>> Czytaj też: Syntezator mowy IVONA 2 pomaga osobom niewidomym i słabowidzącym

Aktualna oferta firmy obejmuje 26 różnych głosów mówiących w 10 najpopularniejszych językach, z gotowymi rozwiązaniami przygotowanymi m.in. dla telekomunikacji, producentów urządzeń mobilnych, twórców aplikacji i technologii wspomagających osoby niepełnosprawne.

W ciągu najbliższego roku lista języków i głosów syntezatora mowy ma zostać powiększona. Przedstawiciele firmy zapowiadają dalszy rozwój i premiery kolejnych rozwiązań. W ostatnich miesiącach IVONA spotkała się zainteresowaniem podczas kilkudziesięciu najważniejszych wydarzeń technologicznych na całym świecie (m.in. Mobile World Congress w Barcelonie, Call Center World w Berlinie, CeBIT w Hanowerze, SpeechTEK w Nowym Jorku, CSUN Conference w San Diego).


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031