Polski company builder, To Reforge, rusza z nowym programem dla startupów

15-02-2017, 11:23

Zespoły zgłaszające się do "Concept Hub" mogą liczyć na grono ekspertów z różnych dziedzin, którzy przeprowadzą m.in. analizę koncepcji biznesowej, testy konsumenckie i przygotują projekt do rozwoju na rynku globalnym. Udział w programie jest bezpłatny. Najlepsze projekty mają możliwość dalszego rozwoju w ramach spółki To Reforge, budującej biznesy w 26 krajach świata.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


To Reforge to polski przedstawiciel firm z sektora tzw. company builders, które zajmują się budowaniem od podstaw nowych biznesów. Zadaniem nowego programu spółki jest profesjonalna analiza zgłaszających się do niej zespołów i pomysłów. Twórcy zgłoszonych projektów biorą czynny udział w całym procesie, zyskując tym samym specjalistyczną wiedzę i praktyczne wskazówki.

- Podstawową zaletą programu jest zaangażowanie zespołu profesjonalistów z różnych dziedzin niezbędnych do zbudowania biznesu, których w innych warunkach trudno jest pozyskać startupom na tak wczesnym etapie rozwoju – tłumaczy Łukasz Krasnopolski, CEO To_Reforge. – Poszukujemy projektów, które mają szansę nie tylko na osiągnięcie skali, ale także na realną monetyzację. Od razu analizujemy je globalnie. Jeśli produkt lub usługa ma potencjał na przykład wyłącznie na rynku azjatyckim czy wręcz konkretnym krajowym, to tam go rozwijamy. Poziom zaawansowania w momencie zgłoszenia nie ma dużego znaczenia.

 

Przeczytaj:

Przedsiębiorczość zdyscyplinowana. Od startupu do sukcesu w 24 krokach

Praktyczny przewodnik pozwoli Ci spojrzeć kompleksowo na proces wprowadzania produktu lub usługi na rynek. Lista kolejnych kroków, które należy podjąć, nie tylko znacznie zwiększy Twoje szanse na udany debiut, ale też pomoże wskazać umiejętności potrzebne całemu Twojemu zespołowi — zwłaszcza w kluczowym, wczesnym okresie życia firmy.* [link afiliacyjny]

Programem kieruje Paweł Moczulski, przez ostatnią dekadę związany z branżą marketingu i nowych technologii. W Concept Hub zaangażowany będzie zespół składający się z project i product managerów, ekspertów od marketingu i komunikacji oraz business developerów i programistów.

- Szczególnym obszarem naszych zainteresowań są startupy z obszaru finansów, medycyny, edukacji, rozrywki i technologii przyszłości. Ale dzięki globalnemu doświadczeniu naszych specjalistów, jesteśmy otwarci na pomysły z różnych dziedzin. Liczy się zespół i koncepcja – dodaje Paweł Moczulski.

Zgłoszenia do Concept Hub przyjmowane są staleSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.