Polska drukarka 3D uznana za najlepszą przez społeczność druku 3D

02-04-2015, 13:55

Drukarka przestrzenna Zortrax M200 to produkt firmy z Olsztyna. Właśnie to urządzenie zostało wyróżnione w rankingu 3D Hubs, wygrywając z 399 innymi urządzeniami z całego świata.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jeśli interesujesz się drukowaniem 3D, to powinieneś słyszeć o 3DHubs.com. Jest to serwis łączący posiadaczy drukarek 3D z potencjalnymi klientami, dzięki czemu łatwiej uzyskać dostęp do jakiejś drukarki (obecnie serwis zawiera 7 tys. lokalizacji w 140 krajach).

Na bazie danych gromadzonych przez społeczność 3D Hubs powstaje raport dotyczący trendów w drukowaniu 3D. Uwzględnia on nie tylko najlepsze urządzenia w kategoriach maszyn desktopowych i przemysłowych, ale również tak interesujące dane, jak najczęściej używane oprogramowanie albo najbardziej aktywne miasta na mapie światowego druku 3D.

Pierwsza wśród 400 wybranych

Drukarka Zortrax M200 została uznana za najlepsze urządzenie desktopowe pod względem jakości wydruku spośród 400 uwzględnionych w kwietniowym rankingu drukarek 3D tego rodzaju. Musimy mieć na uwadze, że do tego rankingu trafiają wyłącznie maszyny, które zgromadziły na swoim koncie ponad 25 recenzji. Polski produkt uzyskał 4,81 punktu na 5 możliwych na podstawie 243 recenzji. 

Zortrax M200

Zortrax M200 to drukarka sprzedawana w Polsce, ale także w 48 innych krajach świata włącznie z USA. Urządzenie kosztuje ok. 6,9 tys. zł netto, a więc jest adresowane do profesjonalistów z tych branż, w których potrzebne jest szybkie prototypowanie.

Zortrax? Co to za ludzie?

Warto wiedzieć, że założona w Olsztynie firma Zortrax nie ogranicza się do tej drukarki. Stworzyła ona "środowisko druku 3D" obejmujące drukarkę, oprogramowanie oraz filamenty (tworzywa wykorzystywane w procesie druku).

Zortrax był chyba pierwszym polskim projektem w serwisie crowdufundingowym Kickstarter, który zakończył się sukcesem. Obecnie firma zatrudnia ponad 120 pracowników w kraju i na świecie, współpracuje z wieloma resellerami, a także posiada pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie salon druku 3D – Zortrax Store w Krakowie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.