Polak wygrał ponad milion dolarów w internetowym kasynie

12-10-2009, 23:44

Na początku października 29-letni mieszkaniec Warszawy wygrał ponad 1,2 mln dolarów w serwisie Betway, grając w tzw. Mega Moolah Progressive slot.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pan Radosław gra w Mega Moolah Progressive Slot od ośmiu miesięcy. 5 października 2009 roku obstawił grę za 70 groszy. W przeliczeniu wygranej - 1 242 561,85 dolarów - na polskie złotówki do kieszeni szczęśliwca trafi kwota ponad 4 mln złotych.

- Byłem tak zaskoczony, że zaraz wyłączyłem laptopa. Powiedziałem do narzeczonej, że musi usiąść. Zapytała, czy to coś złego? Z wrażenia na początku źle policzyłem i myślałem, że wygrałem 36 tys. dolarów – opowiada podekscytowany zwycięzca.

Mężczyzna postanowił część pieniędzy zainwestować, a część przeznaczyć na bieżące potrzeby. Od 3 miesięcy nie kupiłem sobie żadnego ciucha – komentuje uradowany Radosław. - Zapłacę także za studia swojej dziewczynie i sobie samemu. Mieliśmy w listopadzie wziąć kredyt na auto, ale teraz już nie musimy – dodaje.

Przedstawiciele Betway spotkają się z Radosławem oraz jego narzeczoną w Londynie, gdzie przekażą im czek.

Aktualizacja

Olgierd Rudak, prawnik prowadzący serwis Lege Artis, ostrzega, że za wcześnie na radość, gdyż młody mieszkaniec Warszawy może - zgodnie z polskim prawem - odpowiedzieć przed sądem za uczestnictwo w tego typu grze. Zdaniem Rudaka może być ona prowadzona niezgodnie z polskim prawem. Szczegóły w serwisie Lege Artis w artykule Donosik (jak to jest wygrać w internetowym kasynie?)Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag wygranatag kasyno internetowetag e-hazardtag betway
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.