Podziel się informacją i zarób na reklamie

26-01-2008, 18:36

Serwis zKiosku.pl zachęca internautów do współtworzenia jego zawartości, czyli dodawania informacji o dodatkach do gazet i czasopism: filmach, książkach, muzyce, gadżetach. Aktywnym użytkownikom obiecuje podział zysków z reklam.

Witryna podzielona została na 4 kategorie: Filmy, Muzyka, Książki, Gadżety, które odpowiadają formom dodatków dołączanych do prasy. Informacje o dodatkach pojawiają się jeszcze przed wydaniem danego tytułu prasowego. Możemy je śledzić na stronie WWW lub poprzez kanał RSS.

Jeśli upatrzymy sobie jakąś okazję, bo jej nie przegapić, możemy ustawić sobie przypomnienie przez SMS. Korzystanie z tej usługi uwarunkowane jest posiadaniem konta w Google - do ustawiania przypomnień system wykorzystuje usługę Google Calendar.

Natomiast osoby, które chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tej witryny powinny także założyć sobie konto w Google AdSense. Dzięki temu ich trud zostanie w jakiejś mierze wynagrodzony.

- Jeśli użytkownicy dzielą się z właścicielem serwisu "wiedzą", dlaczego on nie miałby podzielić się z nimi zyskami? - uważa Michał Wróbel, twórca zKiosku.pl. Ponieważ w obecnej chwili nie jest w stanie płacić za dodane informacje w gotówce, postanowił dzielić się reklamami.

Każdy zarejestrowany użytkownik zKiosku.pl, który wprowadzi opis dodatku dołączonego do prasy, otrzyma możliwość wyświetlania przy swoich wpisach reklam z własnego konta w Google AdSense. Udział w wyświetleniach reklam będzie proporcjonalny do ilości wprowadzonych danych - zapewnia Michał Wróbel.

zKiosku.pl

Następny artykuł » zamknij

YouTube wrócił do Turcji

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy