Po godzinach: FC Barcelona Ultimate Rush oficjalne w wersji internetowej dzięki Poki

Agnieszka Walewinder 16-09-2016, 16:35

Wszyscy czekający na wydanie internetowej, bijącej obecnie rekordy popularności, gry FC Barcelona Ultimate Rush na pewno będą zadowoleni z oficjalnej informacji o współpracy wydawcy gry, a więc Gamehour z firmą Poki, która prowadzi niezwykle popularny dzisiaj portal internetowy z grami na przeglądarki. Dzięki tej właśnie współpracy gra otrzymała swój internetowy port pozwalający każdemu wcielić się w ulubionego zawodnika FCB i przemierzać ulicę przepięknej Barcelony zbierając po drodze różne przedmioty. Oczywiście w grę można zagrać już teraz wchodząc na stronę internetową poki.pl zupełnie za darmo. Gra jest także darmowa na platformach mobilnych, na systemie Android oraz iOS.

FC Barcelona Ultimate Rush

Współpraca przyniesie miliony nowych użytkowników gry

            Gamehour ma bardzo ambitne plany związane ze swoją grą, gdyż chce dotrzeć z produkcją do setek milionów graczy z całego świata. Już dzisiaj społeczność jest ogromna, a o jakości gry najlepiej świadczy ocena 4.5 gwiazdek, która została wystawiona przez użytkowników systemu Android. Deweloper współpracując z Poki chce jednocześnie dotrzeć do kolejnych użytkowników, którzy mogą być zainteresowani produkcją, a którzy przede wszystkim gustują w grach internetowych. Jeśli gra wzbudzi zainteresowanie w wersji internetowej to bardzo możliwe, że wiele osób pobierze ją także na swój telefon, aby oddawać się rozrywce w każdej wolnej chwili. Społeczność tworzona przez samo Poki jest ogromna, gdyż liczy sobie około 30 milionów potencjalnych odbiorców gry FC Barcelona Ultimate Rush od Poki.pl. Współpraca przyniesie ogromne korzyści obu firmom i wzmocni znacząco ich pozycję na rynku gier mobilnych oraz internetowych.

 

Dobrze wykonany port z urządzeń mobilnych

 FC Barcelona Ultimate Rush           To co na pewno ucieszy graczy to fakt, że FC Barcelona Ultimate Rush doczekała się naprawdę fachowo wykonanego portu z urządzeń mobilnych na przeglądarki internetowe. Było to możliwe dzięki wsparciu nie tylko Unity, ale także Mozilli, obecnego potentata w kwestii przeglądarek internetowych. Tym samym twórcy gry zyskali ogromne możliwości optymalizacji kody gry korzystając w dużej mierze z technologii WebGL, cieszącej się dzisiaj ogromną popularnością. Gra nie tylko bardzo ładnie się prezentuje, ale przede wszystkim niezwykle płynnie działa dając dużo radości z zabawy. Ważnym elementem jest tutaj wierne odwzorowanie samych graczy drużyny FC Barcelona, w których to możemy się wcielać i biegać nimi po ulicach samego miasta, z którego klub się wywodzi. Grafika stoi na wysokim poziomie co bardzo wyraźnie pokazuje, że możliwości technologii tworzenia gier na przeglądarki są obecnie naprawdę bardzo wysokie.

 

Poki współtworzy profesjonalną grę sportową

            Dzięki tej współpracy Poki stało się bardzo ważnym graczem na rynku internetowych gier sportowych. Bijący rekordy popularności portal stale poszerza grono swoich zadowolonych użytkowników i powszechnie uważany jest za internetową piaskownicę. Misją firmy jest bowiem stworzenie ogromnej bazy gier internetowych, które pozwalają na bezpieczną rozrywkę najmłodszym użytkownikom internetu. Żadna znajdująca się w bazie portalu gra nie posiada niebezpiecznych treści, wulgaryzmów, rozlewu krwi oraz temu podobnych rzeczy. Oprócz tego portal stawia oczywiście na gry, które prezentują sobą wysoką jakość i są naprawdę ciekawe. Dzięki temu każdy, niezależnie od wieku, może znaleźć tutaj coś ciekawego dla siebie, a współpraca z wielkim deweloperem na pewno przełoży się na jeszcze większą popularność firmy.

 

Gamehour liczy na globalny sukces 

FC Barcelona Ultimate Rush            Pracując nad projektem FC Barcelona Ultimate Rush firma Gamehour od samego początku bardzo wysoko stawiała ze swoimi aspiracjami. Firma chce bowiem dotrzeć ze swoim produktem do setek milionów graczy na całym świecie, co na chwilę obecną idzie jej naprawdę świetnie. Warto wiedzieć, że firma specjalizuje się właśnie w sportowych grach mobilnych mając na tym polu ogromne sukcesy. Co ciekawe, jest to jeden z nielicznych deweloperów, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, gdyż każda kolejna produkcja opiera się na ścisłej współpracy drużyny, bądź drużyn, których konkretna gra ma dotyczyć. Nie inaczej było w przypadku tego projektu, gdzie wierne oddanie wyglądu zawodników było możliwe właśnie dzięki konsultacjom z samą drużyną. Deweloper rozpoczął współpracę z Poki chcąc nie tylko poszerzyć swoją ofertę, ale jednocześnie także i dotrzeć do kolejnego grona odbiorców, które być może skusi się na instalację gry bezpośrednio na telefonie komórkowym.

 

Ciekawie zaprojektowana cross-platformowa gra

            Na sam koniec warto wspomnieć o samej grze, która okazuje się być bardzo dobrze zaprojektowaną cross-platformową produkcją, wymagającą naprawdę dużo refleksu oraz zręczności. Wybierając jednego z zawodników drużyny FCB od razu przechodzimy na ulicę Barcelony, gdzie w bardzo szybkim tempie biegniemy przed siebie. Po drodze będziemy musieli omijać, przeskakiwać lub obchodzić wślizgiem różnego rodzaju przeszkody i zbierać monetki oraz dodatkowe bonusy. Co więcej, co jakiś czas będziemy musieli także w szybkim biegu strzelić piłką do stojącej w oddali tarczy. W grze urzeka nie tylko sama przyjemność płynąca z gry, ale także i jakość wykonania oprawy graficznej, jak i podkładu muzycznego.

 

Autorem tekstu jest Agnieszka Walewinder z serwisu Poki.pl

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Poki w ramach wakacyjnego cyklu „Po godzinach”, w którym prezentujemy różne odprężające gry przeglądarkowe.


Źródło: Poki.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Pokitag po godzinachtag gry przeglądarkowe
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: