Płacę z Allegro zmienia się w PayU

11-11-2011, 21:09

Płacę z Allegro (PzA) będzie funkcjonowała pod nazwą PayU. Zmiana warstwy wizualnej i nazwy usługi jest pierwszym krokiem w kierunku ujednolicenia systemu płatności w Allegro oraz robienia zakupów za pomocą jednego kliknięcia.

Nazwa usługi Płacę z Allegro zmieni się na PayU, ale jej funkcje pozostaną bez zmian – PayU będzie narzędziem umożliwiającym realizowanie płatności za kupione produkty na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że sprzedawcy i klienci serwisu Allegro nie odczują bezpośrednio zmian. PayU S.A. jest operatorem finansowym serwisu Allegro, a usługa PayU to wspólny produkt obu podmiotów.

 

Czytaj też: e-Handel: Płatność za pobraniem traci popularność?

Korzystanie z PayU wyłącznie w Allegro nie będzie wymagało dodatkowej rejestracji czy logowania, a użytkownik, dokonując płatności, będzie mógł opcjonalnie zarejestrować konto w PayU, dzięki czemu zyska możliwość korzystania z niego także w innych sklepach udostępniających tę usługę, o czym pisaliśmy już w DI.

W najbliższych miesiącach usługa PayU zostanie wzbogacona o nowe rozwiązania i możliwości z zakresu płatności online. Wkrótce zaprezentujemy innowacyjne rozwiązanie finansowe, które zapewni wszystkim użytkownikom internetu jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort zakupów – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. – Zakupy to przyjemność, chcemy, żeby płacenie za nie było równie przyjemne. Na Allegro płaci się bardzo prosto i wygodnie, dążymy do tego, żeby było tak w każdym miejscu w sieci.

Płacę z Allegro będzie funkcjonować pod nazwą PayU od 17 listopada.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy