Pitch Rally powraca po dwumiesięcznej przerwie

08-09-2011, 15:38

Właściciele startupów po raz kolejny będą mieli okazję zaprezentować się inwestorom venture capital.

Już 29 września w Warszawie wyselekcjonowani przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować się na spotkaniu z cyklu Pitch Rally. Startupy jak zwykle będą miały 3 minuty na zachęcenie inwestorów do sfinalizowania projektów.

Czytaj także: Polskie Startupy na TechCrunch Disrupt

Sonda
Prowadzisz własną firmę?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Wszystkie przedsięwzięcia mają dotyczyć oczywiście nowych technologii, a tym razem wydarzenie uświetni Carlo Blatz, nazywany w Niemczech "pionierem Flasha", przedsiębiorca internetowy i właściciel agencji interaktywnej Powerflasher Ltd.

Warto przypomnieć, że do tej pory w wydarzeniu z serii Pitch Rally uczestniczyli już m.in. Jani Byrne z IBM Venture Capital Group, Carlos Espinal z funduszu Seedcamp.com, a także Jon Bradford z akceleratora Springboard.com.

Zamknięte wydarzenia z cyklu Pitch Rally przeznaczone są zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów, którzy zainteresowani są finansowaniem projektów z naszego regionu. Wszystkie prezentacje odbywają się w języku angielskim i jak wspomnieliśmy wcześniej, ich autorzy mają na przedstawienie swojego pomysłu tylko 3 minuty.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest fundusz hardGAMMA Ventures, który jak informowaliśmy niedawno, wspomaga głównie projekty typu zalążkowego i wczesnego rozwoju - przede wszystkim z obszaru społecznościowego oraz cloud computingu. Niedawno do portfolio funduszu zawitała firma Fly With Monkey tworząca społecznościowe gry w HTML5. Startupy szukające finansowania mogą zaproponować swój udział, korzystając z formularza na stronie Pitch Rally.

Czytaj także: Fly With Monkey tworzące gry w HTML5, zdobyło inwestora


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31