Paczkomaty InPostu niebawem w Chile

18-10-2011, 14:18

Na początek w kraju Ameryki Południowej stanie osiem Paczkomatów, choć docelowo ma być ich kilkaset. Dzięki inwestycjom realizowanym na międzynarodowych rynkach przychody Grupy Integer.pl z projektów zagranicznych w ciągu kilku najbliższych lat mają osiągnąć poziom 20-40 mln euro rocznie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pierwszy etap umowy z amerykańskim partnerem – zakładający uruchomienie ośmiu urządzeń do całodobowego nadawania oraz odbierania przesyłek – zostanie zrealizowany do końca 2011 roku. Docelowo w Chile Grupa Integer.pl uruchomi kilkaset Paczkomatów InPost.

Chile to szósty – po Estonii, Rosji, Hiszpanii, Cyprze i Arabii Saudyjskiej – kraj, w którym dostępne będą Paczkomaty InPost.

Czytaj też: Paczkomaty InPostu wchodzą na Cypr

Paczkomat InPost w Polsce
fot. InPost - Paczkomat InPost w Polsce
Dzięki innowacyjnemu podejściu do rynku pocztowego, a także niezwykłej funkcjonalności Paczkomatów InPost, Grupa Integer.pl podbiła kolejny międzynarodowy rynek. Paczkomaty są drugą co do wielkości siecią tego typu urządzeń na świecie, a ich popularność systematycznie rośnie. Jeszcze rok temu naszym celem było wejście z urządzeniami do kilku krajów europejskich. Parę miesięcy później dzięki umowie z Saudi Post mamy na swoim koncie pierwszy pozaeuropejski kontrakt. Teraz przyszedł czas na podbój Ameryki! – podkreśla Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Jeszcze w 2011 roku Paczkomaty InPost zostaną uruchomione w kolejnych 3 krajach Europy Środkowej i Wschodniej: na Litwie oraz w Czechach i na Słowacji. Spółka zapowiada również, że w perspektywie kolejnych trzech lat z usługi oferowanej przez Grupę Integer.pl będą mogli już korzystać mieszkańcy całej Europy.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.