Orbis i Triada najpopularniejsze wśród internautów

29-06-2007, 22:37

Niemal połowa polskich internautów korzysta ze stron internetowych firm turystycznych. Do najpopularniejszych, według raportu Gemiusa "Turystyka internautów", należą witryny firm Orbis i Triada.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Z badania Megapanel PBI/Gemius, dowiedzieć się można, że w marcu br. witryny zgrupowane w węźle "Turystyka" odwiedziło ponad 5,9 mln użytkowników (real users). Każdy z nich spędził na analizowanych serwisach średnio 14 min. i 4 sek., dokonując 17,12 odsłon.

W tym okresie znajomość firmy Orbis Travel deklarowała zdecydowana większość, 78 procent internautów. Nieco mniej, bo 67 proc. użytkowników przyznało, że zna firmę Triada. W pierwszej piątce znalazły się jeszcze biura turystyczne Itaka, Scan Holiday i Gromada.

Internauci na podróże przeznaczają najczęściej do 2000 zł. W ciągu pierwszych czterech miesięcy roku tyle wydawała ponad połowa ankietowanych. Choć koszt wyjazdów najczęściej nie przekraczał 2000 zł na osobę, w styczniu aż co czwarty badany przeznaczył na ten cel ponad 8000 zł.

Więcej o wynikach badania Tourism Tracking przeczytać można na stronie internetowej Gemius.pl.

Źródło: Gemius


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.