Orange: internet mobilny bez abonamentu i doładowań

28-05-2011, 07:58

Użytkownicy internetu mobilnego Orange będą płacić za wykorzystane, dobowe pakiety na transmisję danych o wielkości 1 GB. Oferta Day-by-day dotyczy Orange Free i Business Everywhere.

Sonda
Internet mobilny day-by-day będzie korzystniejszym rozwiązaniem?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Orange, wprowadzając nową ofertę, chce zdobyć klientów, którzy nie korzystają regularnie z dostępu do internetu mobilnego lub nie chcą płacić miesięcznego zobowiązania (abonamentu).

Oferta Orange Free Day-by-day
fot. - Oferta Orange Free Day-by-day
W ramach zryczałtowanej opłaty otrzymają każdorazowo dobowy pakiet 1 GB na transmisję danych. Podpisując umowę na czas określony, będą mogli kupić modem internetowy w niższej cenie.

Orange ulepsza swoją ofertę internetu mobilnego, bo - jak tłumaczy - wymaga tego rynek. Sieć szacuje, że w 2011 roku w Polsce sprzeda się ok. 100 tys. tabletów, a w 2011 roku pojawi się ok. 80 nowych modeli tych urządzeń.

>> Czytaj też: Który internet mobilny jest najszybszy w Polsce?

Oferta Orange Business Everywhere Day-by-day
fot. - Oferta Orange Business Everywhere Day-by-day
Dotychczasowa oferta dla klientów indywidualnych zostaje rozszerzona o nowy plan Orange Free 79 i trzykrotnie więcej gigabajtów w Orange Free 99.

Klienci biznesowi mogą wybrać ofertę bez abonamentu - Business Everywhere Day-by-day zero lub Business Everywhere Day-by-day 10, z abonamentem w cenie 10 zł + VAT i dobowym dostępem do sieci za 5 zł + VAT.


Źródło: Orange
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy