(akt.) Orange i Era wprowadzają iPhone 4 w konkurencyjnych cenach

27-08-2010, 19:44

Orange i Era od dziś rozpoczynają sprzedaż iPhone’a 4 na polskim rynku. Smartfon firmy Apple będzie można kupić już od 899 zł w Erze i od 99 zł w Orange. Orange i Era są ostatnimi operatorami, którzy zdecydowali się na ten telefon w swojej ofercie.

Sonda
Kupisz iPhone 4?
  • Tak
  • Nie
  • Jeśli pojawi się u mojego operatora...
wyniki  komentarze

Era zwlekała do ostatniej chwili. Na początku tygodnia do swojej oferty iPhone’a dorzucili Play i Plus, czyli operatorzy, u których nie można było wcześniej nabyć poprzedniego modelu. Ceny okazały się drakońskie, klienci liczyli więc na to, że kolejne premiery będą korzystniejsze pod względem ceny.

>> Czytaj też: Rekordy iPhone 4 uruchomiły wyprzedaże na wtórnym rynku

Abonament iPhone 4 w Erze
fot. - Abonament iPhone 4 w Erze
W ofercie Ery iPhone 4 można będzie nabyć w Abonamencie i Taryfie MIX. Za model 16 GB zapłacimy od 1099 zł do 2349 zł (w najtańszym abonamencie z umową na 24 miesiące). Wersję 32 GB można będzie kupić za 1549 zł w abonamencie Rodzina 140 (179 zł) lub 2899 zł przy miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 29 zł.

iPhone 4 firmy Apple
fot. - iPhone 4 firmy Apple
iPhone 4 wyposażony został w funkcję FaceTime służącą do przeprowadzania wideorozmów oraz ekran Retina dysponujący najwyższą rozdzielczością spośród wyświetlaczy, jakie kiedykolwiek zainstalowano w telefonach. W wyniku tego osiągnięto jeszcze większą ostrość wyświetlanych tekstów, obrazów i filmów wideo. iPhone 4 został także zaopatrzony w 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową LED i funkcją nagrywania w technologii HD, procesor A4 firmy Apple oraz 3-osiowy żyroskop. W porównaniu do poprzedniego modelu bateria pozwala na wydłużenie nawet o 40% czasu prowadzonych rozmów.

Taryfa MIX iPhone 4 w Erze
fot. - Taryfa MIX iPhone 4 w Erze
Nowy projekt obudowy telefonu wykonanej ze szkła i stali nierdzewnej sprawia, że jest to jeden z najcieńszych smartfonów na świecie. iPhone 4 działa pod kontrolą systemu operacyjnego iOS 4 wyposażonego w ponad 100 nowych funkcji. App Store umożliwia dostęp do ponad 200 tys. aplikacji, w tym takich jak iMovie, dostępnej tylko dla telefonów iPhone 4.

>> Czytaj też: Apple zamierza udobruchać niezadowolonych użytkowników iPhone 4

- Polska jest drugim największym i najważniejszym, po Niemczech, rynkiem w Europie dla Grupy Deutsche Telekom. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najnowsze aparaty telefoniczne i atrakcyjne usługi, często nieosiągalne u innych operatorów [docelowo iPhone 4 ma być dostępny u wszystkich polskich operatorów – przyp. red.]. Mamy również dostęp do wiedzy i innego rodzaju zasobów, które pozwalają nam w sposób efektywniejszy, z korzyścią dla klienta, przygotowywać nowe oferty. A najbliższa przyszłość to przede wszystkim rozwój usług opartych na transmisji danych – komentuje Klaus Hartmann, Prezes PTC.

Więcej na stronie: www.era.pl

Aktualizacja

Ceny iPhone 4 w Orange
fot. - Ceny iPhone 4 w Orange
Niedługo po tym, jak Era ogłosiła sprzedaż iPhone 4 w swoich salonach, Orange wystrzeliło ze swoją ofertą. Smartfon będzie można nabyć ze zniżką w sklepie internetowym Orange i nieco drożej w salonach firmy. Ceny są podobne do Ery, jednak niższe niż w Play'u i Plusie.

Więcej informacji o iPhone 4 w Orange pod adresem: www.orange.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag PTCtag premieratag Plustag Playtag Orangetag iPhone 4tag Eratag Appletag abonament
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy