Nowe technologie w rzymskim Koloseum

12-11-2018, 23:23

Rzym staje się coraz inteligentniejszym miastem. Nowe technologie wykorzystywane są między innymi w Koloseum. Zabytki i zwiedzający mogą czuć się bezpieczni.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Celem pilotażowego projektu realizowanego przez Huawei, który we współpracy z Parkiem Archeologicznym Koloseum i przy koordynacji z Ministerstwem Dziedzictwa i Rozwoju Kultury będzie realizowany w obszarze Koloseum jest inteligentny monitoring obszaru za pomocą zaawansowanych technologicznie kamer. Wdrożenie innowacji pozwoli w przyszłości na zintegrowane i inteligentne zarządzanie terytorium o bardzo dużym znaczeniu turystycznym. 

Francesco del Pizzo, dyrektor ds. infrastruktury energetycznej ACEA informuje, że ogłoszony projekt pilotażowy zapewnia instalację inteligentnych kamer w jednym z obszarów o najwyższej wartości artystycznej i kulturowej Rzymu. Stanowi to dla ACEA ważny krok na ścieżce rozwoju infrastruktury technologicznej do zarządzania stolicy Włoch. 

Źródło: HuaweiSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.