Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Nowe technologie na rzecz medycyny - Konferencja online 'IT w Służbie Zdrowia'

11-09-2023, 18:00

Jak technologia może pomóc lekarzom i placówkom medycznym w lepszym leczeniu pacjentów? Odpowiedzi na to pytanie przyniesie konferencja "IT w Służbie Zdrowia" organizowana przez GigaCon. Poznaj najnowsze rozwiązania i praktyki, które zmieniają oblicze medycyny.

Konferencja IT w Służbie Zdrowia

Nowe technologie, aplikacje, systemy - wszystko to staje się coraz bardziej obecne w sektorze medycznym. Dlatego GigaCon organizuje konferencję "IT w Służbie Zdrowia".

Wydarzenie to skupi się na przedstawieniu najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej, a także wyzwań, jakie stoją przed sektorem w związku z wprowadzeniem Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Jest to wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z ofertą wiodących firm IT. Prezentowane będą technologie i narzędzia, które usprawnią zarządzanie placówką, obniżą koszty, a także wspomogą proces wdrażania Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Ale to nie wszystko. Konferencja przewiduje także liczne wykłady merytoryczne przeprowadzane przez ekspertów z branży. Będą oni dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

Kilka kluczowych tematów, które zostaną poruszone podczas wydarzenia, to: obieg dokumentacji medycznej, ochrona informacji i danych osobowych pacjentów, czy też praktyczne aspekty stosowania podpisu elektronicznego w dokumentacji medycznej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnej rejestracji

na stronie wydarzenia >>

To wyjątkowa okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w sektorze medycznym oraz technologii IT.

Dziennik Internautów jest patronem medialnym wydarzenia.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *