Netia: „Internet bez VAT II” z routerem Wi-Fi za 1 zł

02-03-2011, 14:31

Druga odsłona promocji „Internet bez VAT” skierowana jest do osób chcących skorzystać z pakietu usług. Umowy można podpisać na 12 miesięcy w cenie dwuletnich umów.

Klienci indywidualni, którzy podpiszą umowy w ramach promocji „Internet bez VAT II”, mogą otrzymać router Wi-Fi za złotówkę. Dodatkowo opłata aktywacyjna dla osób deklarujących korzystanie z e-faktury została maksymalnie obniżona i wyniesie tylko 1 zł.

>> Czytaj też: SMS Bez VAT - koalicja apeluje do władz

Sonda
Druga odsłona Internet bez VAT jest atrakcyjniejsza?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

W nowej odsłonie promocji Netii, wybierając pakiet Internet z jednym z ryczałtowych planów telefonicznych (Wieczory i Weekendy, Non Stop, Non Stop Świat), można zawrzeć umowę na 12 miesięcy, czyli dwukrotnie krótszą niż standardowo.

Abonament jest obniżony o wartość podatku VAT przez cały okres trwania umowy. Ceny dostępu do internetu wynoszą wtedy: 40,57 zł (do 2 Mb/s lub do 4 Mb/s), 48,70 zł (do 6 Mb/s lub do 8 Mb/s) oraz 56,83 zł (do 20 Mb/s lub do 10 Mb/s). Plany telefoniczne kosztują od 40,57 zł do 56,83 zł (wszystkie ceny brutto).

>> Czytaj też: Z nowym VAT-em umowy bez konsekwencji nie rozwiążesz

Ci, którzy zamówią przez internet lub telefon pakiety z taryfami Non Stop/Firma Non Stop lub Non Stop Świat/Firma Non Stop Świat, otrzymają dodatkowo bon zakupowy Sodexo o wartości 100 zł.


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy