Netia: 4 Mbit od 49 zł

21-05-2009, 12:56

Od 19 maja br. klienci, którzy wybiorą szybki internet w Netii, za 4 Mbit/s zapłacą jak za 1 Mbit/s. Nowa promocja w Netii obowiązuje w przypadku usług dostarczanych za pośrednictwem jej własnych linii oraz uwolnionych linii TP (LLU).

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dzięki promocji ci, którzy zdecydują się na czterokrotnie szybszy internet w pakiecie z telefonem, zapłacą miesięcznie o 10 zł mniej, niż w przypadku zakupienia tych usług oddzielnie. Oznacza to, że internet o prędkości do 4 Mbit/s w pakiecie z telefonem można mieć od 49 zł miesięcznie. Bez telefonu – od 59 zł miesięcznie.

Promocyjne ceny obowiązują przez pierwszy rok trwania umowy (w przypadku kontraktu na 24 miesiące) lub 9 miesięcy (w przypadku umowy na 18 miesięcy). W nowej promocji przewidziano gwarancję zmiany umowy w trakcie jej trwania.

Z oferty mogą skorzystać również ci klienci, którym niebawem kończy się umowa z TP. Zamówienie na usługi Netii można złożyć z wyprzedzeniem, a operator zobowiązuje się załatwić za klientów resztę formalności.  

Dostępność usług Netii w Polsce można sprawdzić na stronach Netii. Warto też zapoznać się z regulaminem promocji z telefonem i bez telefonu


Źródło: Netia


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag oferty operatorówtag Netia
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.