Motorola WILDER w Polsce

05-08-2011, 15:46

Odporny na kurz i zachlapania telefon wyposażony w ekran dotykowy, czyli Motorola WILDER w połowie sierpnia znajdzie się na naszym rynku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Samsung będzie tworzył urządzenia z webOS?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Ekran dotykowy o przekątnej 2,8” pozwala na dostęp do profili oraz zasobów zgromadzonych na popularnych portalach społecznościowych, takich jak: Facebook, Myspace, Twitter czy YouTube. Motorolę WILDER wyposażono także w dodatkowy wyświetlacz ekranowy, na którym wyświetlane są m.in. informacje o otrzymanej wiadomości czy tytuł piosenki, której właśnie słuchamy.

Oprócz tego Motorola WILDER zapewnia dostęp do aplikacji takich, jak np. Soundhound, czy radia FM. Telefon wyposażono w aparat o rozdzielczości 2 MPix i przeglądarkę internetową.

>> Czytaj też: Sonim: telefony odporne na warunki atmosferyczne

Motorola WILDER
fot. Motorola - Motorola WILDER
- Ten model doskonale uzupełnia portfolio naszych telefonów. Projektując WILDERA zwróciliśmy szczególną uwagę na zakres funkcjonalności, o których najczęściej wspominają nasi klienci. Stały dostęp do mediów społecznościowych oraz drugi niezależny wyświetlacz informujący o nowej wiadomości czy połączeniu pozwala użytkownikom być stale na czasie z najważniejszymi informacjami. Natomiast odporność na zachlapania i kurz sprawiają, że z telefonu można bez obaw korzystać w różnych warunkach - powiedział Kamil Tuma, VP & GTM General Manager, T-Mobile i CEE Retail/Distribution.

Motorola WILDER będzie dostępna w Polsce od połowy sierpnia 2011 roku w sprzedaży detalicznej w cenie 399 zł.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.