"Milion w cashbacku" do rozdania

07-11-2008, 12:38

Torturacen.pl - polski cashback rozpocznie akcję promocyjną, w której zamierza płacić użytkownikom za namawianie do rejestracji kolejnych osób. Do rozdania jest milion złotych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzyma 5 zł w postaci cashbacku, jeżeli poleci serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Procedura jest prosta. Wystarczy wysłać e-mail polecający za pomocą modułu, który znajduje się w profilu użytkownika. Operacje tę można powtórzyć kilkakrotnie i np. za polecenie 10 osób otrzyma się 50 zł, za 20 osób 100 zł itd.

Banner akcji
fot. - Banner akcji
W okresie trwania promocji 5 zł otrzymuje również nowo zarejestrowany użytkownik. Zdobyte w ten sposób środki zapisują się na koncie polecanego i polecającego, ale można je wykorzystać dopiero w momencie dokonania zakupów na odpowiednią kwotę przez osobę polecaną.

Torturacen.pl to porównywarka cen, która umożliwia uzyskanie dodatkowych rabatów (cashback) w sklepach współpracujących z serwisem. Użytkownik zakłada konto, które staje się jego "wirtualnym portfelem". Tutaj zapisywana jest historia zakupów i gromadzi się cashback, naliczany po każdej zgłoszonej transakcji, którym można płacić za zakupy realizowane przez Torturacen.pl.


Źródło: informacja prasowa


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.