Microsoft zachęca satyryka do testów Windows Phone 7

26-07-2011, 10:59

Gigant z Redmond szuka wszelkich możliwych sposobów na promocję swojego mobilnego systemu operacyjnego.

Już w sierpniu może zostać udostępniony pierwszy telefon z Windows Phone 7 Mango, więc Microsoft stara się zawczasu zwrócić na niego uwagę użytkowników.

>>Czytaj także: Nowości związane z komunikacją w WP7 Mango

Sonda
Kupisz smartfon z Windows Phone 7 Mango?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na nietypowy pomysł wpadł Brandon Watson pełniący obecnie funkcję dyrektora odpowiedzialnego za rozwój WP7. Na blogu twórcy popularnego komiksu Dilbert poinformował on w komentarzu, że chciałby udostępnić do testów urządzenie z nowym systemem operacyjnym.

Co ciekawe, zapowiedział, że jeśli twórcy Dilberta nie spodoba się Windows Phone 7, przekaże on tysiąc dolarów na rzecz dowolnie wybranej organizacji charytatywnej. Watson poinformował przy tym, że pokryje wszystkie koszty związane z testami.

Podobną propozycję złożył także blogerce Molly Wood udzielającej się w serwisie CNET. Warto zauważyć, że taki dobór osób trudno uznać za przypadkowy, a Microsoft stara się dotrzeć w pierwszej kolejności do znanych osób, które narzekały na Androida. Pomysł wydaje się bardzo dobry, szczególnie że wraz z rosnącą popularnością systemu od Google, przybywa również krytykujących go osób.

>>Czytaj także: Ballmer: Windows Phone 7 na razie nie jest sukcesem


Źródło: Dillbert, CNET
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy