Meet the Big Data - spotkanie o gromadzeniu i przetwarzaniu dużych zbiorów danych w Krakowie

PATRONAT MEDIALNY 02-04-2015, 07:43

W piątek, 17 kwietnia br. w Krakowie, w sali konferencyjnej Restauracji&Oranżerii AUGUSTA (Bulwar Kurlandzki) po raz czwarty odbędzie się spotkanie z cyklu MeetIT. Tym razem tematem będzie gromadzenie
i przetwarzanie dużych zbiorów danych - Big Data. Program spotkania został podzielony na dwa bloki: merytoryczny obejmujący prezentacje dotyczące Big Data oraz „Spoza IT” dotyczący zagadnienia motywacji i motywowania.

Dzięki współpracy z Partnerem MeetIT, akceleratorem biznesu Business Link Kraków, każdy z uczestników MeetIT będzie mógł otrzymać 7-dniowy voucher na bezpłatne korzystanie z zaplecza co-workingowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się przez stronę

www.meetit.org.pl

W bloku merytorycznym MeetIT przedstawione zostaną prezentacje dotyczące tworzenia aplikacji wykorzystujących Big Data oraz zastosowania tzw. analityki 3.0 jako kolejnej idei korzystającej z dużych zbiorów danych. Rozwinięty będzie również temat wdrażania i wykorzystywania Big Data w organizacjach. Kolejni prelegenci odpowiedzą na pytania, czy Big Data to Big Problem oraz przedstawią na podstawie studiów przypadków zagadnienia uczenia się maszyn z wykorzystaniem Big Data.

Część merytoryczną zakończy krótka prezentacja sieci akceleratorów biznesu – Business Link. Przedsięwzięcia tego typu działają we wszystkich, największych miastach w Polsce – również w Krakowie – i pomagają młodym przedsiębiorcom w rozpoczęciu i rozwijaniu działalności.

W drugiej części spotkania, w bloku „Spoza IT” poruszone zostanie zagadnienie motywacji
i motywowania. Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jakie mechanizmy można wykorzystać do motywowania samego siebie oraz osób, z którymi współpracujemy.

Spotkanie MeetIT tradycyjnie zakończy się zaproszeniem prelegentów i publiczności do części restauracyjnej AUGUSTA, gdzie można będzie kontynuować dyskusje w nieformalnej atmosferze.

Strona MeetIT z formularzem do rejestracji i agenda spotkania:

www.meetit.org.pl

MeetIT Kraków


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag meetittag Kraków
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy