Meet IT o DRC i zarządzaniu zespołem 3.0

PATRONAT MEDIALNY 11-10-2016, 05:40

Już za dwa dni (13 października) tematem przewodnim 17-tego spotkania Meet IT w Katowicach będzie Disaster Recovery Center.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Disaster Recovery Center będzie przedmiotem 3 krótkich prezentacji oraz panelu dyskusyjnego w którym zasiądą praktycy z branży IT. Poznamy kluczowe pojęcia związane z DR takie jak RPO, RTO, dowiemy się, przed jakimi ryzykami chronią usługi DR i czy DR to tylko usługa IT, czy raczej część polityki firmy związanej z zapewnieniem ciągłości działania biznesu.

Z kolei blok „Spoza IT” dotyczył będzie zarządzania zespołem. Poprowadzi go Pani Agata Hagno – prezes zarządu w firmie DPM, specjalista z zakresu HR i rynku pracy. Dowiemy się, jak umiejętnie rozdzielać i egzekwować odpowiedzialność za zadania wśród członków zespołu, w jaki sposób radzić sobie ze zwalnianiem pracowników i delegowaniem obowiązków, a także jak szukać odpowiednich kompetencji u pracowników, które są potrzebne w rozwoju biznesu.

Meet IT Katowice vol. 17

Meet IT to cykliczne spotkania profesjonalistów, menedżerów i sympatyków IT reprezentujących biznes, administrację i organizacje branżowe. Pomysłodawcą i inicjatorem Meet IT jest Grupa 3S. Pierwsze Meet IT odbyło się 18 października 2012 roku w Katowicach. Podczas Meet IT prelegenci z firm i instytucji dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu wdrożeń i praktycznego wykorzystania produktów i rozwiązań IT. Informacje o spotkaniach Meet IT promowane są przez stronę www.meetit.org.pl, www.facebook.com/IT.MEET, e-mailing oraz współpracę z Partnerami Organizacyjnymi i Partnerami Medialnymi.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Meet ITtag Katowice
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.