Mapia warta 2,5 miliona USD

03-08-2009, 16:41

Vivex Investment poinformował o sprzedaży części udziałów ukraińskiego lokalizatora Mapia niemieckiemu funduszowi eVenture Capital Partners.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


eVenture Capital Partners nabył mniejszościowy udział w spółce Mapia, wyceniając projekt na 2,5 mln USD. Wspomniana firma specjalizuje się w inwestycjach w przedsiębiorstwa bezpośrednio związane z internetem, z obszaru „cyfrowego biznesu”. Głównym inwestorem funduszu jest Otto Group, drugi największy na świecie internetowy detalista z obrotem około 12 mld EUR rocznie.

Polsko-ukraiński holding inwestycyjny Vivex Investment pozostaje nadal głównym inwestorem i udziałowcem Mapia. Środki pozyskane w ramach inwestycji eVenture mają zostać przeznaczone na rozwój produktu i budowanie zasięgu. Mapia ma ambicje stać się w ciągu roku wiodącym lokalizatorem internetowym na Ukrainie.


Następny artykuł » zamknij

Internauci kupują samochody


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.