Lublin: Blaski i cienie sukcesu, a potem drony, drukarki 3D, roboty i Oculus Rift. Już w poniedziałek

21-09-2014, 12:09

Droga do sukcesu bywa kręta i wiedzie pod górkę. Dlatego warto uczyć się na doświadczeniach innych i posłuchać tych, którzy chcą się podzielić swoją historią z morałem. Już 22.09 na spotkaniu organizowanym przez Business Link Lublin trzech gości, którzy mają szerokie doświadczenie w biznesie, opowie nam o tym, co WARTO robić, a czego unikać w drodze na szczyt.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Podczas spotkania goście wydarzenia opowiedzą, jakie wyzwania napotykali na swojej drodze do sukcesu, podzielą się niejedną historią z morałem, udzielą rad osobom stawiającym pierwsze kroki w przedsiębiorczości i odpowiedzą na nurtujące ich pytania.

PRELEGENCI:

  • Konrad Chołożyński - Założyciel i Prezes Zarządu firmy StarTechnology, która już od ponad 6 lat działa na rynku i świadczy usługi z zakresu IT i telekomunikacji. Jak sam o sobie mówi - "kreator rzeczywistości" w wymiarze wirtualnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie i opowie nam o swojej drodze do sukcesu, która nie zawsze była usłana różami.
  • Tomasz Małecki - Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Od wielu lat z pasją pomaga startupom powstawać i rozwijać się. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi, którzy przekuwają własne pomysły w biznes i pokonują przy tym trudną drogę na szczyt. Podzieli się z nami nie tylko swoim doświadczeniem, ale również historiami wielu osób, z którymi pracował.
  • Witold Sarzyński - od maja 2000 roku w Grupie Emperia jako wiceprezes zarządu spółek developersko-nieruchomościowych, m.in. Elpro, Elpro Ekon, P1. Absolwent Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem Politechniki Lubelskiej. Posiada tytuł dyplomowanego eksperta inwestycji rynku nieruchomości komercyjnych uzyskany w Instytucie CCIM z Chicago i jest jego członkiem. Brał udział w pracach komisji sejmowej ds. budownictwa jako członek społeczny.

AGENDA:

18:00 - 18:20 - networking

18:20 - 18:40 - przywitanie uczestników, wystąpienie menadżera BL - Anny Prończuk

18:40 - 19:10 - Konrad Chołożyński (Star Technology)

19:10 - 19:40 - Tomasz Małecki (LPNT)

19:40 - 20:10 - Witold Sarzyński (Stokrotka/Emperia)

20:10 - zakończenie części oficjalnej i przejście na After Party do PadBaru (ul. Ewangelicka 6). Catering na to spotkanie dostarczy Restauracja Insomnia. Dodatkowo dla pierwszych 30 osób, które powiedzą hasło "Business Link Lublin" - gratis drink "Szarlotka", czyli specjał PadBaru!

 

Po prelekcjach na uczestników czeka technologiczna atrakcja! Będzie to pokaz nowych technologii, które jeszcze niedawno wydawały się wręcz kosmiczne. Teraz będą w zasięgu ręki (a z pewnością niedługo również w zasięgu portfela)! Podczas pokazu zobaczycie:

DRON - który udostępni Jakub Jakubczyk z HdAirStudio,

DRUKARKĘ 3D - którą dostarczy Robert Wcisł z fundacji "Makerspace Lublin",

LEGO ROBOTY - dzięki firmie "Twój Robot",

OCULUS RIFT - okulary rozszerzające rzeczywistość - od ekipy "Zwiedzaj Lubelskie".

 

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Zapisy na bllublin12.evenea.pl

Liczba miejsc OGRANICZONA!Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag Lublintag Business Link
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.