(akt.) Korwin-Mikke odpowiada na pytania internautów (wideo)

02-07-2010, 14:18

W I turze wyborów prezydenckich Janusz Korwin-Mikke zdobył 2,48% głosów. W sondzie Dziennika Internautów wyprzedził on jednak wszystkich kandydatów, uzyskując 32% wskazań. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Kominek in TV”, w którym gościł ten właśnie polityk.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Przypomnijmy, Kominek jest autorem dwóch blogów: www.kominek.in, gdzie pisze o szeroko rozumianych relacjach damsko-męskich, a także www.kominek.tv, na którym porusza tematy związane z mediami, reklamą i polityką.

Gościem pierwszego odcinka „Kominek in TV” był Andrzej Lepper. Do kolejnego zaproszony został Janusz Korwin-Mikke, którego gospodarz uraczył porcją pytań od internautów. Pytano m.in. o upodobania modowe i kulinarne polityka, słynny „nóż w brzuchu”, intelekt córek, Janusza Palikota, wadę wymowy oraz kwestie gospodarcze.

 

Aktualizacja

W serwisie YouTube ukazała się zapowiadana wcześniej rozmowa Kominka z Januszem Korwinem-Mikke. Nie zabrakło w niej wątku związanego z PR-em politycznym i „żebraniem o głosy”. Kominek pytał też Korwina-Mikke, dlaczego nie potrafi - śladem innych „mężów stanu” - pójść na kompromis, złagodzić swój wizerunek i odnieść sukces, zdobywając większe poparcie, zamiast balansować od wielu lat na granicy błędu statystycznego. Czuję się dumny, że pozostaję poza głównym nurtem polskiej polityki, bo główny nurt uważam za kloakę. I mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zdołam tych ludzi wsadzić do kryminału - tłumaczy swoją postawę polityk.

Poniżej zamieszczamy część I rozmowy. Część II można obejrzeć na YouTube. Współproducentem programu jest warszawska agencja Unigroup.pl.


Źródło: Unigroup.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.