Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~The Stroy

  Kto głośniej krzyknie "Precz z ACTA" raz daw trzy!

  25-01-2012, 16:53

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Krzysiek

  Tekst na transparent:
  "ACTA do IPNu"

  25-01-2012, 18:07

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Iluvatar
  [w odpowiedzi dla: ~Kamil ]

  Polska dla Polaków? Oczywiście. Napisałem na ten temat chyba siedem odcinków. Jak jesteś ciekawy, to wpisz mój nick w Google, jednak nie dla autoreklamy Ci odpowiadam.
  Nie wolno tak pisać jak to robisz, bo Tusk, Kaczyński, Olejniczak czy Pawlak to nie Polska.
  Jak JEST w Polsce,sam wiesz, kto nami od dziesięcioleci rządzi także,(przy obecnych, komuniści jawią się jako mężowie stanu, chociaż wszyscy wiedzą kim byli), ale to powtarzam NIE POLSKA.
  Polska to Ty, ja, nasi bliscy. Zawsze o tym pamiętaj.

  25-01-2012, 20:57

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~possessor

  Prawda jest taka, ze Polacy to są cienkie faje! Już dawno powinniśmy zrobić z rządem to co w Rumunii z Czałczesku ale dopiero teraz gdy internet jest zagrożony kilka osób podniosło dupska od komputera i wyszło na ulicę pośpiewać i poskakać! Trochę słabo! Takich zagrywek rząd się nie przestraszy!

  25-01-2012, 21:50

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kamil

  "~Iluvatar " no to zróbmy z nimi raz na zawsze porządek. Sami sobie Stwórzmy Lepszą Polskę. Albo oni albo My. wyjdźmy wszyscy na ulice! Cała Polska! I Walczmy o To o Co Sie nam należy. Bo Rząd Traktuje nas jak Szmaty!
  A My Tak jak "possessor" pisze Jesteśmy "Cienkie Faje" Zmieńmy To!!! jesteście za?? jesteście gotowi sie sprzeciwić i obalić cały rząd?? Bo ja TAK. a Wiecie Dlaczego?? Bo mam 21 Lat i chce żeby moje potomstwo miało Dobrze w Polsce,Aby miało Lepiej niż Ja. A zanosi sie powoli na to że nawet w kiblu będą kamery patrzyły czy czasami nie wysrałeś nie oryginalnego GÓWNA! Bo jeśli tak to go se wezmą. A bierzcie ja to mam centralnie i dosłownie w DUPIE! bo Jak Narazie Taka jest polska. Myślą Że każdego Stać na oryginalne Ciuchy, Gry co kosztują po średniej Cenie 100zł, o Ropie nie wspominając(5.89) W okolicach Oświęcimia, ŚMIECH NA SALI!! przy zarobku 1400zł to są takie Ceny że sie posrać można ze strachu jak tu od wypłaty do Wypłaty przeżyć! Dzięki Kochany Prezydencie i Premierze! Życie wam żeby sie kiedyś zmieniła sytuacja i Żebyście To WY byli na naszym miejscu.Z Zarobkiem 1400zł i Całą masą problemów na głowie... z poważaniem KAMIL.

  25-01-2012, 22:40

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~passenger

  donald tusk - gdzie masz mózg?

  to skandowało dziś w Krakowie kilkanaście tysięcy osób, jakoś TV tego nie pokazała

  25-01-2012, 22:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kamil

  Donald Donald Donald Tusk w dupie w dupie ma swój mózg ;] albo wogole go nie ma;p

  25-01-2012, 22:49

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • WhizzKid
  m
  Użytkownik DI WhizzKid (275)

  @Kamil

  Brawo, że zamiast cioty popierasz pedała, ale obaj to złodzieje, więc co z tego...

  25-01-2012, 22:58

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kamil

  Tak, Ja Wiem o tym doskonale. Ale już Wolał bym tego pedała niż tuska... Zresztą Sam kolega Widzi co sie teraz w Polsce Dzieje. Ja nie mówie że było by lepiej, bo tego nikt nie wie..wszyscy w rządzie to złodzieje ale ktoś z nich musi zostać wybrany pytanie tylko który z nich mniej złego Polakom wyrządzi.
  Mówcie co chcecie ale mi Brakuje Alexandra Kwaśniewskiego. On przynajmniej jakoś reprezentował Polske. Dobranoc

  25-01-2012, 23:04

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~anon

  "Świat już zauważył, że polskie społeczeństwo wyraźnie sprzeciwia się podpisaniu ACTA, a rząd nie chce słuchać głosów sprzeciwu."

  Opinia publiczna już nastawiona, teraz tylko czekamy na pokojową operację zbrojną Amerykanów. Przy okazji zniknie problem, co robić z gazem łupkowym.

  25-01-2012, 23:25

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Boo

  Masakra jakaś... Niech wielbiciele Palikota popatrzą, jak głosowało ich bożyszcze. Przez cztery lata rządów tuska media prawie codziennie donoszą o zaostrzaniu prawa, nowych radarach, większych uprawnieniach dla policji. Palikot zawsze był z rządem. Czy PiS jest nadzieją? A pamiętacie napisy.org? PiS też stawiał radary i zaostrzał prawo i wielu miało tego dosyć. Wybraliśmy PO. Zmiana? Więcej radarów, więcej zaostrzania, więcej ograniczeń. Na horyzoncie nie ma nic nowego. Palikot tak samo pokaże tuska jak pokarał Jaruzelskiego. Myślę, że w tej sytuacji, trzeba rozgrywać między tymi partiami. Jeżeli jest dwóch diabłów, to za przyjaciela weź sobie mniejszego - przynajmniej na razie. Tylko zrób najpierw rachunek: spisz na kartce grzechy obu partii, te wszystkie zakazy, poziom zadłużania, kłamstwa itd. Myślę, że wynik powinien być dość jasny.

  25-01-2012, 23:41

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~wdr

  w Niemczech o naszych protestach pisze Tageszeitung:
  http://www.taz.d(...)/!86376/

  25-01-2012, 23:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Madafaka
  [w odpowiedzi dla: ~fugi]

  Pozatym sam SIkorski się dzisiaj wypowiedział że po podpisaniu można wstrzymac ratyfikację bo dokument będzie w posiadaniu Depozytariusza ..... Ale do kogo to pisać kim jest Depozytariusz to nawet on nie wiedział to co dopiero szary człowiek .. Matoł Jeden ,..

  26-01-2012, 00:18

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • thek
  m
  Użytkownik DI thek (461)

  Depozytariuszem w ACTA jest obecnie rząd Japonii. Widać, że Sikorski ACTA nie czytał bo by to wiedział. Poza tym nie czytał co oznacza że ów dokument się u niego znajdzie. W zasadzie jeśli do tego dojdzie to sprawa już się rypnęła dla nas. Depozytariusz bowiem tylko czeka kiedy reszta też mu je da i od tego czasu już ACTA jest dla tych państw obowiązująca. Wszystko ładnie w ACTA jest napisane, łącznie z tym ile to trwa, czy można się wypisać i masę innych pierdółek. Tyle że większość rzeczy jest tylko ramowa i daje takie pole do interpretacji i nadinterpretacji, że głowa boli. Ta sama ACTA w jednym państwie może być jakoś jeszcze średnio znośna (i tak gorsza niż to co już mamy obecnie), ale w innym może doprowadzić niemal do kompletnej cenzury na wzór chiński. Za duże pole do popisu daje politykom to raz, a dwa, że ZEZWALA na dalszą modyfikację swoich ustaleń. Wystarczy poczytać jakie uprawnienia ma Komitet.

  26-01-2012, 00:44

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~gość

  Myślę że jest lepsze rozwiązanie niż palikot, są świetni politycy i ich partie tacy jak Marek Jurek czy Janusz Korwin-Mikke.

  26-01-2012, 01:25

  Odpowiedz
  odpowiedz


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.