Komentarze:

  • anfinuo
    m
    Użytkownik DI anfinuo (1512)

    "...na trzy kliknięcia w reklamę aż dwie przekładają się na pozyskanie końcowego klienta, co jest bzdurą, o czym wie każdy, kto choć przez chwilę zajmował się jakąkolwiek reklamą"
    ...albo używał internetu, nie koniecznie przez FF z ABP.

    "Pojawiły się więc firmy pośredniczące w wykupowaniu domen."
    Yep, niedawno nawet były "och, achowe" artykuły|wywiady na DI z pewnym panem co takie coś robi.

    01-06-2011, 18:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~pospi

    Po co kupowac chleb jak mozna go sobie zrobic samemu...

    30-05-2011, 08:33

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Aleksander

    Jak można było opublikować tekst na tak niskim poziomie?

    Autor nie ma pojęcia o marketingu w wyszukiwarkach - miesza PPC (AdWords) z SEO (pozycjonowaniem).

    Nie ma czegoś takiego jak umieszczenie reklamy w Google. Kampania reklamowa w Google to proces, który należy ciągle optymalizować w celu podwyższenia zwrotu z inwestycji.
    Tym właśnie zajmują się agencje SEM i za to pobierają prowizję.



    29-05-2011, 21:40

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Zniesmaczony

    Jaki jest powód, dla którego zamiast napisać "gdy nie istniały jeszcze setki firm rejestrujących domeny", wymienia się dwie nazwy firm wraz z tagami? Czy jest to kryptoreklama i tym samym oszukiwanie czytelników, czy może tylko nieporadność autora?

    29-05-2011, 02:09

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~adam
    [w odpowiedzi dla: ~Dawid]

    To zależy. Jeśli oferta jest rzetelna i oferuje usługę na poziomie to owszem, wtedy jest OK. Natomiast jeśli jest tak jak w tym przypadku, że handlowiec ciśnie zwykły kit nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistymi zyskami jakie może przynieść klientowi i cała ta usługa ma służyć tylko wyrwaniu kasy to jest przekręt.

    28-05-2011, 12:11

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy