Komentarze:

  • ~Karol

    Urządzenie całkowicie bezużyteczne. Nie ostrzega przed radarami, na trasie z w-wy do gdańska nie zauważył 17 radarów za to daje mnóstwo alarmów fałszywych, wystarczy ze jest jakaś linia wysokiego napięcia. Odradzam kupowanie

    10-05-2009, 21:15

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~teer

    jest taki patent już na rynku do zainstalowania w telefonie - speedalarm, działa na tej samej zasadzie ale nie trzeba kupować kolejnego badziewia

    19-12-2008, 09:39

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~wiki0506

    Wczoraj kupiłem dziś oddałem. Porażka. Produkt z Chin. Tandetne wykonanie. Brak zasilania bateryjnego, tylko przy użyciu adaptera z gniazda zapalniczki co skutkuje tym iż w trakcie zmiany biegów zaczepiamy o przewód zasilający, zewnętrzna antena - znowu dodatkowy przewód, w trakcie jazdy urządzenie się wyłącza - powód nie kontakt na gnieżdzie mini jacka (zbyt mały wtyk o tendencji wyłamywania się), kiepskiej jakości obudowa zbyt lekka, sprawiająca wrażenie zabawki, jak to we wszystkich produktach z Chin. Osobiście ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM! lepiej pieniążki przeznaczyć na inny sprzęt.

    10-12-2008, 12:59

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~antyradar

    Jakie zalety ma to urządzenie w stosunku do nawigacji obecnych na rynku? lub też w stosunku do smartphonów które posiadają nawigację? Dodatkowe urządzenie które trzeba wozić ze sobą. Ja korzystam często z serwisów mapowych miplo.pl, ad24.pl (ten drugi ostatni znacznie poprawił ładowanie dużej ilości punktów) żeby zorientować się czy w mojej okolicy lub na moich trasach nie pojawił się jakiś nowy, a najczęściej wykorzystuje zwykłą nawigację w telefonie co chyba jest najbardziej optymalne.

    09-12-2008, 10:57

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Cardill
    m
    Użytkownik DI Cardill (922)
    [w odpowiedzi dla: ~Qaz]

    Nie mam udziałów, tylko sprawdziłem jak funkcjonuje i piszę swoją opinię.
    Działa całkiem sprawnie, jest darmowy, więc nie widzę dlaczego miałbym oczerniać

    Może nie podchodzę aż tak entuzjastycznie jak krzyszt_off_74, ale ze względu na minimalny transfer będzie stanowił uzupełnienie mojego CB. Na CB mam informację o suszarkach a tu o radarach.

    03-12-2008, 19:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy