Kolejna edycja Startup Safary odbędzie się 24 stycznia w Kolonii

PATRONAT MEDIALNY 16-01-2013, 10:47

Kolejne edycja Startup Safary odbędzie się 24 stycznia 2013 w Kolonii, w Niemczech. Po porannym śniadaniu z lokalnymi startupowcami rozpocznie się wycieczka Startup Safary po biurach takich firm, jak AdCloud, ParStream oraz Startplatz.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


AdCloud tworzy internetową platform reklamową. Firma powstała w 2009 roku w kwietniu 2011 została kupiona przez Deutsche Post DHL. AdCloud zaprasza uczestników Startup Safary do swojej centrali w Kolonii, drugie biuro ma w Madrycie. AdCloud obsługuje obecnie ponad 3500 klientów w obrębie ponad 500 dużych serwisów internetowych. Przewodnikiem po firmie będzie jeden z jej założycieli oraz CEO, Henning Lange, który jest specjalistą od marketingu performatywnego i przed założeniem AdCloud pełnił funkcję Head of Performance Marketing w OnVista, gdzie stworzył Ligatus Network.

ParStream tworzy platformę analityczną do analizy dużych ilości danych w czasie rzeczywistym i chce w ten sposób wprowadzić rewolucję w sposobie, w jaki analizuje się bazy danych. W 2012 ParStream zebrał na ten cel 5,4 miliona dolarów w rundzie A. Obecnie ma biura w Palo Alto, Paryżu i Kolonii, gdzie znajduje się centrala. Firma została założona w 2008 roku przez Michaela Hummela i Jörga Bienerta, który pełni również funkcję CEO i podczas Startup Safary będzie oprowadzał nas po swoim biurze.

Startup Safary zawita również do Startplatz, inkubatora oraz centralnego punktu spotkań kolońskiej sceny startupowej. W Startplatz mieści się wiele z najgorętszych kolońskich startupów m.in. Golf Post, Boostpark, Gründerkey, Warenkorb, Neumorgen & Nerdhub. Organizowane sa tam również konferencje, warsztaty i pitche. Grupę będzie oprowadzać jeden z założycieli, Matthias Graef. Przed założeniem Startplatz Mathias stworzył m.in. internetowy magazyn Golf Post. 

Przed rozpoczęciem 25 stycznia kolejnej edycji Startup Weekendu Cologne odbędzie się organizowana wspólnie ze Startup Safary impreza networkingowa w co-worku Betahaus. Spodziewanych jest ponad 150 gości z lokalnej sceny startupowej.

Na Cologne Startup Safary dostępnych jest 20 bietów. Po 19 stycznia bilety będą kosztować 30 euro, wcześniej dostępne są tańsze bilety w cenie 25 euro.

Szczegóły na stronie: cologne.startupsafary.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.