Kierunek: innowacje. Pod lupą w Targach Kielce

PATRONAT MEDIALNY 28-09-2016, 06:53

Ponad 1100 zwiedzających, 1200 metrów kwadratowych wystawy i 86 firm - po raz trzeci Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO zajrzały w głąb świata innowacji. Kolejny krok w stronę niebanalnych i rozwojowych projektów to czwarta edycja targów, która odbędzie się od 27 do 28 października 2016 roku.

- Podsumowując trzecie spotkanie z innowacjami, usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii, zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Marka młodych jeszcze targów INNO-TECH EXPO rozwija się bardzo prężnie, a kolejne firmy deklarują, że jesienią pojawią się w Targach Kielce - mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce. - Jaki jest nasz cel na najbliższą edycję? Trend w polskiej gospodarce to szeroko rozumiana innowacyjność. Powołanie Rady Innowacyjności, jako organu nadzorującego i motywującego do tego rozwoju, jest tego przykładem. Podążając za tym trendem w gospodarce, kieleckie wydarzenie będzie największą imprezą tego sektora w naszym kraju.

Teoria i praktyka na wyciągnięcie ręki

W Polsce coraz więcej i częściej mówi się o szukaniu rozwiązań na miarę XXI wieku. Śledząc na bieżąco rynek nowych technologii i projektowania innowacyjnych rozwiązań dla firm i klientów indywidualnych, dostrzec można dynamikę i szereg ciągłych zmian. Nowości, które pojawiają się  na rynku, za chwilę są modernizowane i dostosowywane do zmieniających się wymagań i oczekiwań.

Ekspozycja targowa wydaje się najlepszą formą prezentacji dokonań i nowości na rynku nowych technologii. Konferencje, prelekcje i seminaria poświęcone zagadnieniom, które są aktualne dla branży, zyskują na wartości dzięki możliwości dotknięcia i wypróbowania wielu wynalazków. Taką formułę targową proponuje od samego początku swego istnienia INNO-TECH EXPO w Kielcach. 

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO

Biznes spotyka się z nauką

Podczas wystaw takich jak kielecka, ważne miejsce zajmują ośrodki naukowe i młodzi, zdolni innowatorzy. Wychodząc z pracowni lub laboratoriów ze swoimi nowymi koncepcjami i prezentując je na forum, stają przed szansą zdobycia potencjalnych inwestorów i zainteresowania rynku. Wieloletnie doświadczenie Targów Kielce w organizacji wystaw i kongresów pokazuje, że dzięki takim wydarzeniom rozwijają się kariery naukowe, ale też rodzi się dobry i opłacalny biznes. Ta sama myśl towarzyszy organizacji czwartych już Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii.

Zapraszamy na INNO-TECH EXPO 2016 – 27-28 października 2016!

Więcej szczegółów: www.targikielce.pl/pl/inno-tech.htm


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Targi Kielcetag patronat DItag INNO-TECH EXPO
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031