KielceCom (Social)Media

PATRONAT MEDIALNY 17-10-2012, 11:20

Już po raz kolejny odbędzie się impreza z cyklu KielceCom. 30.10 tematem przewodnim będzie kierunek rozwoju mediów z naciskiem na media społecznościowe, bez których trudno jest współcześnie mówić o komunikacji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


KielceCom (Social)Media

- Dyskutować będziemy o telewizji w sieci, kampaniach na portalach społecznościowych czy możliwościach, jakie daje e-mail. Do tego dodamy kwestię monitoringu w internecie i poruszymy temat, czy faktycznie wszystkie sytuacje kryzysowe powstają w weekend - zachęcają organizatorzy.

Wśród prelegentów zobaczymy Macieja Ossowskiego z GetResponse z prezentacją pt. "Gladwell, social media i email marketing, czyli jak znaleźć ewangelistów wśród Klientów i wykorzystać ich potencjał". Get More Social reprezentować będzie Mateusz Walkowiak, który opowie o życiu informacji na Facebooku.

Michał Sadowski z Brand24 poruszy temat trendów w monitoringu social media, a Maciej Maciejewski dawniej związany z Onetem wystąpi z prezentacją "Social Media a Media w sieci: Studium przypadku". Kierunki rozwoju telewizji internetowej przedstawi Marcin Jaśkiewicz z ISTV. Na koniec mikrofon dostanie Rafał Sadłowski, który zaprezentuję ideę co-surfingu.

Wydarzenie zostało wpisane jak impreza towarzysząca Kieleckim Dniom Przedsiębiorczości Akademickiej, które organizuje Kielecki Park Technologiczny, dzięki czemu nie zabraknie pizzy dla uczestników. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na stronie: www.kielcecom.pl

Zapraszamy do Kieleckiego Parku Technologicznego, ul Olszewskiego 6. Początek o 19:00, ale warto przyjść wcześniej.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.