Keep Poland Working - Targi Pracy Monsterpolska coraz bliżej

23-09-2009, 00:08

Ponad 40 najbardziej pożądanych - według Monsterpolska - pracodawców prezentujących oferty z różnych branż weźmie udział 8 października 2009 r. w Targach Pracy Monsterpolska.pl Keep Poland Working w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Oferty pracy będzie można także przeglądać i deklarować chęć spotkania z wybranymi pracodawcami poprzez dedykowaną imprezie stronę WWW.

Monsterpolska.pl zaprosił do wzięcia udziału w targach Keep Poland Working ponad 40 pracodawców, wśród których znajdą się m.in.: Hewlett Packard, Bayer, Aviva, Makro Cash and Carry, Polkomtel, Faurecia i Nestle Waters. Większość ofert dotyczyć będzie miejsc pracy w Warszawie i woj. mazowieckim.

- Spodziewamy się, że polską edycję targów odwiedzi ok. 2 tysięcy osób - mówi Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe, Monster Worldwide Polska. - Wierzę, że dzięki różnorodności propozycji, jakie przygotowaliśmy na ten dzień, wielu odwiedzających zdobędzie wymarzoną pracę, a firmy z nami współpracujące cennych pracowników – dodaje.

Podczas polskiej edycji targów nie zabraknie dyskusji panelowych z udziałem ekspertów, które odbywać się będą w sali nazwanej na tę okazję Monster Theatre. Odwiedzający targi będą mogli m.in. dowiedzieć się, jak wyróżnić się spośród innych kandydatów i jak najskuteczniej poszukiwać odpowiedniej pracy. Uczestnicy targów otrzymają także broszury-poradniki oraz będą mogli skorzystać z kiosków internetowych i przeszukiwać pełną bazę ofert pracy monsterpolska.pl.

Monsterpolska.pl przygotował również dedykowany serwis internetowy, poświęcony warszawskim targom. Będzie on dostępny na dwa tygodnie przed imprezą. Poprzez stronę wszyscy zainteresowani udziałem w targach będą mogli rejestrować się, przeglądać listę ofert pracy, jakie przygotowali wystawcy, i wstępnie zadeklarować chęć udziału w spotkaniu z wybranymi pracodawcami. Pełna treść ofert będzie publikowana w serwisie do końca października br.

Organizator poinformował, że udział w imprezie jest bezpłatny. Targi pracy Monsterpolska odbędą się 8 października 2009 r. w godz. od 10.00 do 19.00 (wejście główne PKiN, Warszawa).


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag targi pracytag pracatag Monsterpolska
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy