Kasa fiskalna dla sklepu z dużym asortymentem? Posnet Revo!

15-12-2015, 17:40

W przypadku niektórych sklepów kilka tysięcy pozycji towarowych w bazie PLU może być niewystarczającą liczbą. Czy więc trzeba się zdecydować na drukarkę fiskalną? Niekoniecznie. Na rynku są dostępne kasy rejestrujące sprzedaż, które pozwolą na zdefiniowanie nawet do kilkunastu tysięcy produktów lub usług. Przykładem takiej kasy jest Posnet Revo.

Pojemność bazy towarowej jest jednym z tych parametrów, które trzeba dostosować do potrzeb konkretnego sklepu. Od liczby dostępnych PLU zależy bowiem, czy przedsiębiorca będzie mógł precyzyjnie zdefiniować swój asortyment, bez konieczności programowania produktów lub usług w grupach. A jednoznaczna identyfikacja wszystkich elementów oferty to jeden z obowiązków właściciela kasy fiskalnej.

Kasa fiskalna z 2 wariantami bazy towarowej

Niektóre modele urządzeń rejestrujących pozwalają na wybór liczby dostępnych pozycji w bazie PLU. Dzięki temu przedsiębiorca może zdecydować, najczęściej przy pomocy dostawcy kasy, który wariant lepiej sprawdzi się w jego sklepie. W przypadku Posnet Revo oferowane są 2 wersje: 10 000 lub 15 000 pozycji towarowych. Warto podkreślić, że wartości tej nie można zmodyfikować w przyszłości. Jeśli więc właściciel punktu handlowo-usługowego przewiduje, że jego asortyment będzie stale zwiększany, lepszym rozwiązaniem okaże się wariant z większa bazą PLU.

posnet revo

Zadbaj o precyzyjną identyfikację asortymentu

Jak już wcześniej zostało zaznaczone, przedsiębiorca jest zobligowany do jednoznacznego identyfikowania sprzedawanych produktów lub usług. Oznacza to m.in., że powinno się stosować nazwy elementów asortymentu, które nie budzą żadnych wątpliwości na paragonie – np. jaki towar był przedmiotem transakcji.

Posnet Revo jest odpowiedzią na potrzeby właściciela sklepu oraz jego klientów. Urządzenie umożliwia programowanie pozycji towarowych, które mogą mieć nazwy o maksymalnej długości 40 znaków. Dzięki temu znika konieczność stosowania nieczytelnych skrótów.

Postawienie tezy, że kasa fiskalna marki Posnet zaoferuje kompleksowe zarządzanie asortymentem firmy, broni się samo. Nic w tym dziwnego, skoro do dyspozycji właściciela Revo będzie również 100 grup towarowych oraz 35 rabatów lub narzutów. Ponadto, urządzenie pozwoli na zdefiniowanie maksymalnie 16 użytkowników, wraz z hasłem, które umożliwi obsługę tego modelu jedynie pracownikom z odpowiednimi uprawnieniami.

Więcej o kasie fiskalnej Posnet Revo dowiesz się tutaj: https://www.pckf.pl/posnet-revo


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. ArLawKa


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: