Już za tydzień Startup Weekend Kraków

07-02-2013, 10:15

15 lutego w Krakowie rozpocznie się kolejna edycja Startup Weekendu. W ciągu trzech dni uczestnicy wydarzenia będą starali się stworzyć podwaliny dla biznesów opartych na nowych technologiach. Każdy, kto ma pomysł na biznes, programuje lub zajmuje się grafiką, może spróbować swoich sił i dodatkowo zweryfikować swój projekt wśród doświadczonych mentorów.

Startup weekend kraków 2013

Startup Weekend Kraków odbędzie się w dniach 15-17 lutego 2013 w budynku D-17 AGH w Krakowie, przy ul. Kawiory 21. 

Impreza zacznie się w piątek, 15 lutego, o godzinie 16 i potrwa do godzin wieczornych w niedzielę, 17 lutego. Pomysły na biznes będzie można zaprezentować już w piątek od godziny 17.45, po czym zostaną one poddane głosowaniu i rozpocznie się etap budowania zespołów do realizacji wybranych projektów. 

Przez sobotę i niedzielę zespoły będą pracowały nad rozwinięciem projektów od strony biznesowej i technologicznej oraz finałową prezentacją. W obraniu właściwego kierunku działania będą pomagali im mentorzy, wśród których znajdują się m.in. Piotr Wilam, Jakub Krzych, Michał Juda, Dominik Szarek, Marek Wylon, Jaromił Działo, Mateusz Tułecki. 

Udział w wydarzeniu jest odpłatny. Wejściówka studencka kosztuje 39 euro, normalna 59 euro - do kupienia na stronie rejestracji Startup Weekend Kraków. Można również powalczyć o darmowe wejściówki w konkursie organizowanym na Facebooku przez Ganymede.

Tak było na poprzedniej krakowskiej edycji Startup Weekendu:

Dziennik Internautów jest jednym z patronów medialnych imprezy.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy