Już wkrótce wydanie najnowszego numeru Studenckiego Magazynu Forward!

PATRONAT MEDIALNY 17-03-2016, 06:38

Ogólnopolski magazyn o tematyce ekonomiczno-finansowej, którego autorem jest SKN Progress z Uniwersytetu Łódzkiego. Forward dostępny jest na największych uczelniach w Polsce, a także w wersji elektronicznej!

Wielkimi krokami zbliża się wydanie osiemnastego numeru Magazynu Forward! Jest to jeden z największych magazynów studenckich w Polsce, tworzony przez studentów dla studentów. Magazyn Forward jest adresowany do ambitnych przedstawicieli środowiska akademickiego w całej Polsce. Jego nadrzędnym celem jest stwarzanie okazji do poszerzania wiedzy z zakresu finansów, gospodarki, rynków kapitałowych, edukacji, prawa oraz nowych technologii.

Forward

Wszelka działalność redakcji opiera się na zasadzie non profit, co pozwala studentom na nieodpłatny dostęp do Magazynu. Forward wydawany jest dwa razy do roku, w marcu oraz październiku. Magazyn można spotkać zarówno podczas targów pracy, jak również na ogólnopolskich forach akademickich. Jest dostępny także na największych uczelniach w Polsce, takich jak SGH, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, czy naszych rodzimych uczelniach jak Uniwersytet Łódzki oraz Politechnika Łódzka. Wersja elektroniczna dostępna jest na stronie: http://issuu.com/forward.mag/docs/forward_online_9ce8e651c1f4f5

Zachęcamy do lektury siedemnastego numeru Studenckiego Magazynu Forward, jak również odwiedzania naszego fanpage’u na Facebooku i strony internetowej.

A już pod koniec marca szukajcie najnowszego wydania!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wiedzatag Progresstag patronat DItag Forward
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy