JOIN! - nowa konferencja bazodanowa w Polsce

PATRONAT MEDIALNY 08-03-2016, 06:37

JOIN! to konferencja poświęcona platformie danych Microsoft SQL Server, która odbędzie się w dniach 9-11 maja 2016 roku w Warszawie.

- Zapraszamy przede wszystkim specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych - mówi Maciej Pilecki, organizator konferencji. - Wśród prelegentów będą między innymi Kalen Delaney oraz Allan Hirt - dodaje.

Wspomniana przez Macieja Pileckiego Kalen Delaney jest wybitną specjalistką z obszaru SQL Server, autorką 6 książek na ten temat (między innymi wielokrotnie wznawianej SQL Server Internals - "biblii" o wewnętrznym działaniu SQL Server) oraz autorką poczytnego bloga SQLblog.com. Jest także uznaną trenerką oraz prelegentką najlepszych światowych konferencji poświęconych SQL. Allan Hirt od ponad 10 lat pracuje jako konsultant oraz trener SQL. Jest autorem książek na temat SQL pisanych dla Microsoft, SQL Server Magazine oraz wielu innych magazynów a także współautorem prac zbiorowych. Ostatnia z nich - Pro SQL Server 2008 Failover Clustering -wydana w USA w 2009 roku, wkrótce doczeka się aktualizacji.

JOIN!

W ciągu pierwszych dwóch dni konferencji będą prowadzone wykłady zróżnicowane pod względem stopnia zaawansowania. Trzeciego dnia prelegenci poprowadzą całodzienne warsztaty.

Specyfika warsztatów opiera się na bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, na obserwowaniu i wdrażaniu pewnych rozwiązań. W przeciwieństwie do wykładów, w większym stopniu umożliwiają zagłębienie się w problemy, które w swojej codziennej pracy napotykają ich uczestnicy. Taka relacja jest możliwa tylko w mniejszych grupach ćwiczeniowych, dlatego zdecydowaliśmy się na ograniczenie liczby uczestników podczas warsztatów. Zachęcam zatem do szybkiego rejestrowania się - tym bardziej, że najniższe ceny wejściówek - zarówno na konferencję, jak i na warsztaty, obowiązują tylko do 11 marca - zaprasza Maciej Pilecki.

Organizatorzy konferencji to firma DATA MASTER - doświadczony zespół, który do tej pory organizował między innymi konferencje .NET DeveloperDays czy SQLDay.

Więcej informacji na temat konferencji i jej prelegentów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: join-conference.com


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag SQL Servertag patronat DItag konferencjatag bazy danych
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031