Jakie atrakcje przygotowano na MeetDomainers - znamy agendę

PATRONAT MEDIALNY 10-10-2011, 20:51

Stu specjalistów z Polski i zagranicy spotka się w Warszawie, żeby rozmawiać o alternatywnych formach inwestowania. Na MeetDomainers pojawią się zwolennicy inwestowania w domeny, wino, turbiny wiatrowe czy startupy. Każdy będzie mógł sam wybrać, w co warto ulokować kapitał.

14 października w Hotelu Polonia Palace odbędzie się piąta edycja popularnego w branży domen spotkania MeetDomainers. Kilkunastu cenionych ekspertów podzieli się z uczestnikami wiedzą o domenach, negocjacjach przy ich sprzedaży oraz alternatywnym inwestowaniu. Wśród prelegentów między innymi Krzysztof Kowalczyk (partner w funduszu venture capital HardGamma Ventures), Ewa Kastory (prezes Grupy training&consulting) i Piotr Konopka (CEO Inwestycje Kapitałowe).

– Razem z żoną Agnieszką pracowaliśmy kilka miesięcy, żeby to spotkanie było największe i najlepsze z naszych dotychczasowych. Będzie to bardzo intensywny dzień. Zaprosiliśmy fachowców, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Przyjedzie też wielu inwestorów i gości z zagranicy. Nie mogę się też doczekać wyników aukcji domen. W tym roku licytacja większości z 45 nazw rozpocznie się od złotówki, a inwestorzy wycenią, ile faktycznie są dla nich warte. Po konferencji zapraszamy do Opera Club na wspólną imprezę – mówi Daniel Dryzek, organizator MeetDomainers i założyciel pierwszego w Polsce funduszu domen ddfund.eu.

Głównym sponsorem spotkania jest firma ZeroPark.com, która po raz pierwszy publicznie zaprezentuje swój międzynarodowy projekt zarabiania na domenach. MeetDomainers wspierane jest także przez największe giełdy domen w Polsce: Aftermarket.pl oraz premium.pl, czołowych rejestratorów: EuroDNS i nazwa.pl oraz firmy parkingowe NameDrive i Sedo.

Dziś jest ostatni dzień rejestracji na spotkanie. Szczegóły na stronie: meetdomainers.eu

MeetDomainers to cykliczne spotkanie branży domen internetowych. Co roku przyjeżdżają na nie inwestorzy domenowi z Polski i zagranicy, żeby rozmawiać o domenach i sposobach zarabiania na nich. Spotykają się również, żeby wziąć udział w jedynej w Polsce aukcji domen na żywo. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy