Jak zlikwidować problem między krzesłem a klawiaturą? A+Camp już 18.07 w Krakowie

12-07-2013, 08:22

A+Camp to pierwszy barcamp z cyklu IT po godzinach skierowany do pracowników działów IT – managerów oraz administratorów. Pierwszy A+Camp zostanie poświęcony próbie znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak zlikwidować problem między krzesłem a klawiaturą?

A+Camp to barcamp przygotowany z myślą o specjalistach zarządzających infrastrukturą IT w firmach i instytucjach. To okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w luźnej, nieformalnej atmosferze.

Pierwszy A+Camp, z cyklu IT po godzinach, odbędzie się 18.07.2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie The Stage na ul. Łobzowskiej 3.

Tematem spotkania będzie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak zlikwidować problem między krzesłem a klawiaturą?

Wstęp na barcamp jest darmowy, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę: www.apluscamp.evenea.pl

 

A+Camp to z jednej strony prelekcje i dyskusja z ekspertami z branży IT, z drugiej strony zaś geek time, czyli rozrywka w najlepszym, komputerowym wydaniu. Na pierwszym spotkaniu z cyklu IT po godzinach wystąpią:

Piotr Wajszle, Główny Inżynier Systemu w A plus C, twórca systemów uplook i statlook, który z perspektywy praktyka opowie uczestnikom o tym, jak zlikwidować problem między krzesłem a klawiaturą.

Beata Marek, ekspert w zakresie prawa IT&IP, autorka bloga cyberlaw.pl, wygłosi prelekcję na temat "Prawne aspekty monitorowania aktywności użytkowników komputerów firmowych".

Podczas geek time wystąpi Jacek Głowacki z Onet.pl, który o grach komputerowych wie wszystko i grał w takie tytuły, o których nawet najbardziej zagorzały geek nie słyszał. Część z nich uczestnicy A plus Camp będą mogli zobaczyć na żywo.

 

Organizator spotkania, firma A plus C, zapewni każdemu z uczestników darmowe piwo i pizzę. A plus C jest także fundatorem cennych nagród, które będzie można zdobyć w trakcie trwania imprezy. Więcej informacji o A+Camp można znaleźć na fanpage'u wydarzenia.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031