Jak świętowaliśmy Dzień Admina 2014

PATRONAT MEDIALNY 31-07-2014, 23:11

Trzeci piątek lipca to światowy Dzień Admina. Jak pewnie wiecie, w tym roku świętowaliśmy go także w Krakowie – i to z należną pompą! Zaprosiliśmy adminów i devopsów do udziału w grze "Stalker" ASG przeniesionej do rzeczywistości opuszczonego Fortu Dłubnia, Warsztatach Dzikiej Kuchni oraz integracyjnym ognisku. Imprezę wsparły firmy hostingowe megiteam.pl i serwery.pl.

Chcieliśmy wyciągnąć adminów sprzed komputerowych ekranów, organizując imprezę tematyczną, związaną z ich prywatnymi zainteresowaniami. Wybraliśmy fabularne ASG wzorowane na grze komputerowej oraz nawiązujące do jej charakteru nietypowe warsztaty kulinarne pod hasłem "Jak przeżyć na zgliszczach Prypeci". Pokazywaliśmy, jak rozpoznawać i wykorzystywać jadalne rośliny, samodzielnie wykopać piec ziemny, zrobić chipsy z pokrzywy. Zwiedziliśmy także niedostępne na co dzień wnętrze Fortu Dłubnia, który stanowi fragment tzw. Kręgu Twierdzy Kraków i pamięta obie wojny światowe. Aktywny dzień zakończyliśmy przy piwku, smażąc kiełbaski przy samodzielnie rozpalonym ognisku.

Cieszymy się, że pierwsza edycja imprezy odniosła sukces. Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że Dzień Admina w takiej wersji "daje radę". Teraz wypatrują kolejnych "aktywnych" integracji dla IT. Jak się przekonaliśmy stanowią one atrakcyjną alternatywę dla merytorycznych konferencji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia oraz filmiku, dzięki któremu udało się utrwalić atrakcje i klimat imprezy.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag SysAdmin Daytag patronat DItag Krakówtag Dzień Admina
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy