Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 27-07-2012, 09:18

Oto poradnik odmienny od wszelkich pozycji z kategorii "inteligencji finansowej", do jakich wszyscy przywykliśmy. Autor pokazuje w nim, że myślenie o finansach to nie wszystko. Żeby cokolwiek zmienić w swojej sytuacji, trzeba przede wszystkim działać. Dlatego nie znajdziesz w tej publikacji ogólnych "dobrych rad" - znajdziesz w niej przede wszystkim bardzo praktyczne przykłady, co należy zrobić i jak wyjść z sytuacji, w której aktualnie się znajdujesz.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczejW umysłach wielu z nas zakorzeniło się postrzeganie Polski jako postpeerelowskiej spuścizny, w której tylko niektórym udaje się do czegoś dojść. Andrzej Mańka, autor książki „Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą BOGACI i dlaczego BIEDNI robią błąd, myśląc INACZEJ”, bierze pod uwagę uwarunkowania historyczne, społeczne i religijne, które w zasadniczy sposób przyczyniły się do traktowania pieniędzy bardziej jako „zła koniecznego” i „źródła kłopotów”, aniżeli neutralnego narzędzia, które można kontrolować.

Autor udowadnia, że w kraju niekoniecznie mlekiem i miodem płynącym też można osiągnąć szczyt satysfakcji finansowej. Obala mity i stereotypy, które do tej pory przeszkadzały wielu Polakom pozbyć się kompleksów i stać się bogatymi.

Dowiedz się więcej i zamów: Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

Decydując się na przeczytanie książki „Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą BOGACI i dlaczego BIEDNI robią błąd, myśląc INACZEJ”, uświadomisz sobie swój rzeczywisty sposób myślenia... i konieczność dokonania w nim zmian. Każdy pomysł, jaki znajdziesz w tym poradniku, został sprawdzony. Autor dzieli się swoim doświadczeniem życiowym i wiedzą na temat pieniędzy widzianych z bardzo różnych perspektyw. Wiedza, którą zyskasz dzięki tej książce, pomoże Ci zarabiać pieniądze, ale przede wszystkim mądrze nimi zarządzać.

  • Odpowie na pytanie, jak swoją drogę do zamożności zaczynali ludzie, którzy teraz są bogaci, i jak tego dokonali, żyjąc w Polsce.
  • Obali wszystkie stereotypy, z jakimi do tej pory borykali się Polacy - zarówno ci biedni, jak i bogaci.
  • Zdradzi Ci skuteczny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego, który pozwoli Ci przestać martwić się o przyszłość Twoją i najbliższych.
  • Wskaże Ci, jak przekształcić swoje pasje i zainteresowania w produkt, który przyniesie Ci zysk.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

Do końca tego weekendu, tj. do północy 29 lipca, wersję e-book (w formacie PDF) oraz audio MP3 można kupić 50% taniej, z kolei za wersję drukowaną i audio CD zapłacimy 25% taniej.

Dowiedz się więcej i zamów: Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

Zobacz więcej e-bookówSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.