Jak efektywnie wykorzystywać darmowe narzędzia Google?

PATRONAT MEDIALNY 08-06-2011, 15:11

Firma Conversion ma przyjemność zaprosić na szkolenia, dzięki którym dowiedzą się Państwo, jak efektywnie wykorzystywać darmowe narzędzia Google Analytics i Google Website Optimizer w codziennej działalności Państwa firmy.

To już druga edycja tych szkoleń – pierwsza odbyła się w marcu bieżącego roku i przyciągnęła prawie 30 osób zainteresowanych analityką internetową i optymalizacją konwersji.

Uczestnicząc w szkoleniach, dowiedzą się Państwo przede wszystkim jak:

  • oceniać pozyskiwanie i zaangażowanie użytkowników,
  • identyfikować elementy strony warte przetestowania i ulepszenia,
  • mierzyć i efektywnie zwiększać współczynnik konwersji Państwa witryny.

Szkolenia odbędą się w dniach 16–17 czerwca 2011 roku w kompleksie konferencyjnym budynku Millenium Plaza w Warszawie. Miejsce szkoleń jest położone blisko najważniejszych punktów komunikacyjnych stolicy (Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, Metro Centrum). Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, certyfikowanych przez firmę Google.

Szczegółowy program szkoleń oraz formularz zapisów znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.conversion.pl/szkolenia

Zapisy na szkolenia są otwarte do 13 czerwca. Decydując się na udział w szkoleniach w tym momencie, korzystają Państwo z rabatu, który przewidzieliśmy dla ostatnich wolnych miejsc - mogą Państwo w ten sposób zaoszczędzić prawie 200zł! Zapraszamy do rejestracji.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy